Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Békéscsabáról szeretnék...

Bendzso1990 kérdése:

Békéscsabáról szeretnék felhozni egy műszaki vizsgával nem rendelkező autót Budapestre akkor milyen engedélyek kellenek és azokat honnan hogyan és mennyiért tudom kiváltani? Köszönöm válaszaitokat előre is!

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak tréleren hozhatod fel.
2011. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
önkormányzat adhat útvonalengedélyt, amennyiben egyből műszakiztatni viszed a kocsit. Tehát Békéscsaba, XY utca 46 és Budapest, ZV utca 12 között érvényes csak, egyszeri útra.
2011. márc. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ez az útvonal engedély mennyibe kerül?
2011. márc. 30. 14:47
 4/6 anonim ***** válasza:

tessék, megkerestem helyetted, de elintézni már csak pénzért vagyok hajlandó. Gooogle, jó barát:


Útvonalengedély forgalomba helyezett, lejárt műszaki érvényességű gépjárműre:


* A jármű forgalmi engedélye.

* A kötelező gépjármű felelősségbiztosítás megkötéséről szóló igazolás (kötvény vagy fedezetigazolás).

* Az eljáró ügyfél személyazonosságát igazoló okmány.


Jogi személy, jogi személyiség nélküli gazdasági társaság, egyéni cég (a továbbiakban: cég) esetén mellékelni kell:


* 90 napnál nem régebbi eredeti cégkivonatot

* Eredeti aláírási címpéldányt

* A cég ügyintézőjének eljárási jogosultságát igazoló, 2 tanúval hitelesített (lakcímet, személyi igazolvány számot tartalmazó) megbízást


Meghatalmazott eljárása esetén mellékelni kell a meghatalmazásról szóló magán vagy közokiratot.


Ideiglenes forgalomban tartási engedély díja:



3.500.- Ft (az okmányirodán átvett csekken lehet feladni)

2011. márc. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. márc. 30. 15:26
 6/6 anonim válasza:
Hali! Én úgy tudom, hogy 3500 Ft, 3 napra szól és nem vagy köteles műszakiztatni.
2011. márc. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!