Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A michelin energy saver...

A michelin energy saver gumikkal tényleg kevesebb üzemanyagot fogyaszt az autó?

Figyelt kérdés
2011. márc. 30. 20:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem humbuk.Utánajártam már,nem tudom,hiteles e,de úgy tudom,hogy ilyen 0.7-2% megtakarítás érhető el vele.Biztosan lesznek,akik támadni fognak engem,mert vettek ilyet,de szerintem nem éri meg.Utána kéne járni,hogy mekkora energia az,ami a surlódásból ered.Ezt csökkentették le.Ugyanakkor érdekes a michelinnél megfigyelni azt,hogy mennyire drágán képes eladni a gumijait.Jó a marketingje.
2011. márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mekkora energia az ami a súrlódásból ered.-Ezt jól megaszondtam:DSzóval,arra gondoltam,hogy a hasznos és a felesleges súrlódásra fordított energia mennyi lehet.
2011. márc. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, 0,5-1 literrel. Viszont cserében (főleg esőben) olyan csúszós, mintha tél lenne. Tapasztalat, a Cee'd-ekhez gyárilag ilyet adtak (adnak), a téli Vredestein jobban tapad! Ja, és irtózatosan hangos.
2011. márc. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ellőttem irónak van igaza.Kevesebbet eszik egy sportosabb guminál,de a tapadás rosszabb főleg esőbe.
2011. márc. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!