Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan zajlik a jogosítvány...

Hogyan zajlik a jogosítvány lerakásának a menete?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már rengeteg helyen utánanéztem, de sehol nem találtam számomra egyértelmű választ. 16 éves vagyok. Május 1-jén leszek 16,5. Elvileg ugye akkor iratkozhatok be. Viszont már el is kezdhetem beiratkozás után az elméleti képzést meg az eü-t? Vagy csak 16 és háromnegyedtől? Valamint ezután a gyakorlati képzést is elkezdhetem? Azt tudom, hogy az elméleti vizsgát 16 és háromnegyed évesen tehetem le és a gyakorlati vizsgát 17 évesen. Tehát lényegében annyi a kérdésem, hogy pl a gyakorlati képzést már elkezdhetem azelőtt is mielőtt betölteném a 17et, viszont vizsgázni csak 17 után lehet, igaz?

A válaszotokat előre is köszi! :)


2011. márc. 30. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
elkezdheted igen es mire befejezed 17 leszel. ugyes vagy,hogy 16 evesen mar jogit akarsz. en 24 voltam mire elkezdtem.
2011. márc. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Igazából azért szeretném most letenni, mert az árak egyre csak feljebb mennek, meg ha esetleg új törvény lépne életbe, miszerint 18 vagy akár 21 évre emelnék a korhatárt, akkor ne kelljen várni még éveket. Kocsim még egyébként sem lesz egy darabig, de legalább a jogsi legyen meg.

2011. márc. 30. 21:26
 3/7 anonim ***** válasza:

minnél hamarabb tedd le a jogsit mielőtt emelnek az árán.

én is nemsokára akrom letenni mert a B és a nagymotorra megvan de most kezdem a C-t és akciósan lesz 340e

2011. márc. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megfogod valaki jogsiját, és lerakod az asztalra.
2011. márc. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ennyire nincs magánéletük az ilyen embereknek? Ha valaki fel tud tenni normálisan egy kérdést, elvárja, hogy normális választ kapjon rá, elvégre ezért jött létre az oldal..Ráférne az oldalra egy kis takarítás..meg egy pár moderátor..

Ha meg ennyire unatkoztok inkább menjetek csajozni, tanulni, dolgozni, sétálni vagy bármi...

Mellesleg azt gondolom, hogy 16 éves fejjel, több eszem van némelyik felnőttnél

2011. márc. 31. 16:10
 6/7 anonim ***** válasza:
ódekemény
2011. márc. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Erről beszélek..:) Úgy látom nem sikerült felfogni amit mondtam. De me aggódj, majd benő neked is valamikor a fejed lágya ;)
2011. márc. 31. 17:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!