Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 98-as Suzuki Swift -el,...

Egy 98-as Suzuki Swift -el, el lehet indulni Horvátországba? Nem fog cserben hagyni?

Figyelt kérdés
Ha teljesen átnézetem,fékek,motor,gumik stb....ez kb mennyibe kerül nekem?
2011. márc. 31. 17:08
 1/8 anonim ***** válasza:
nyugodtan elindulhatsz vele. Ha rendesen szervizelt akkor nem hagy cserben még nagyon sok évig. Az a pár km nem sok neki. Am ha átnézeted max egy órai szervízdíj, eseleg haver, vagy te magad.
2011. márc. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elmehetsz vele. Én megjártam már suzukival, samarával, poloval, focussal... Suzuki nem hagy cserben, ha jó olaj van benne.
2011. márc. 31. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha nem egy bontó szökevény akkor hajrá.

Hűtővíz azért legyen nálad, meg pár alap felszerelés de nem hiszem hogy gond lesz vele.

2011. márc. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na várj csak, mindjárt jönnek az okos emberek, akik megmondják majd a frankót! "Te hülye vagy? A Suzuki nem is tud egy huzamban 100 km-nél többet menni! De ha tud is, akkor is meghalsz benne, mert egyszerűen nincs benne semmi védelem!"
2011. ápr. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért annyira nem megbizható a Suzuki?
2011. ápr. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Bosznián keresztül át vágunk!
2011. ápr. 9. 11:18
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha rendesen bánsz vele, nem hanyagolod el, törődsz vele, egy autó sem hagy cserben, mindegy hogy suzuki, trabant, Mercedes... Egy Merci is le tud robbanni, ha nem jól bánsz vele, egy BMW vagy Volvo is... ez nem ettől függ! Hajrá!:)
2011. ápr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehetsz ,mi tart vissza,mások a világot is megjárták gyengébbekkel is pl.régi Moszkvics,Volga stb.nákivágni és kész,jó utat!
2011. ápr. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!