Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Önindító nyikorgás, mitől lehet?

Önindító nyikorgás, mitől lehet?

Figyelt kérdés
1.6 slx octavia indításnál tekerésnél nyikorog nem rég költöttem 35ezret autóelektronikai szerelőnél kezembe nyomott egy rakás állítólag kicserélt alkatrészt és az óta is csak nyikorog, hallottam már más kocsit is így zajolni mi lehet a baja? Előre is köszi.
2011. ápr. 2. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
37%

Sztem szedd szét aztán megtudod.

Szerelőre meg ne bízz ilyen piti problémát az önindító csak egy sima villanymotor meg egy berántó mágnes.


Amúgy bármi nyikoroghat benne, akár fogaskerék lekopott foga, csapágy, szerintem amíg beindítja a motort addig ne foglalkozz vele biztos belement a hólé aztán kimosta belőle a kenést.

2011. ápr. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nehogy az előttem szolóra hallgass !!!!!!!!

Azért (főleg nem szakmabelinek ) nem olyan egyszerű egy önindítót felújítani . Bízd szakemberre ,jobban jársz ! Tudod minden esetben az olcsó lessz a drága !!

Ez így van hidd el ....

2011. ápr. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
51%

Hát de nem is bonyolult, viszont van amit nem érdemes felújítani se, hanem ahogy van cserélni kell és akkor meg van oldva a probléma.


nekem is volt oylan önindítóm, hogy akármit cseréltem ki rajta mindíg eljátszotta hogy beragad, nyilván már zárlatos volt benne az egyik tekercsköteg.


kicseréltem a fenébe az egészet és a gond megoldódott.


De olyan is volt amit csak meg kellett rendesen kenni, és jó is lett utánna.

2011. ápr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

de kenés alatt konkrétan mit értesz az önindítóban melyik részét?


k9szi ez eddigi válaszokat, jöhetmég

2011. ápr. 2. 21:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!