Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Próbáltatok már motorral...

Próbáltatok már motorral csajozni?

Figyelt kérdés
Hogy sikerült? Mi történt pontosan? :)
2011. ápr. 3. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
babettával egyenlőre nem vált be xD
2011. ápr. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
620 LE Scania motorral már próbáltam. Jól felbőgettem a motort.nekem be vált, a csaj oda nézett és kacsintott. Sok sikert mindenkinek.
2011. ápr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mert az 50-es robogómtól nem ájulnak el a csajok. xD Még vinni se tudom őket legálisan.
2011. ápr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

én simsonnal akartam csajozni párszor...XD

hát nem aratott osztatlan sikert, sőt inkább a srácok jöttek oda, elismerni, hogy milyen jól sikerült a felújítás...

a csajokat hidegen hagyta...XD

am sztem nagymocival 600 as honda, meg iylenekkel már simán lehet csajozni, csak letámasztod a parkolóba, ahol van egy kisebb csoport, rágyújtasz egy cigire, és nemsokra rá, már lesznek is körülötted...

2011. ápr. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Legelőször nem hinném, hogy seggre esnének a motortól, de ha már beszélőviszonyba vagy egy lánnyal, akkor hívd el. Engem eddig csak egy tök rövid körre vittek el, de imádtam mögötte ülni, hagyni, hogy vezessen, én meg csak bíztam benne és kapaszkodtam.


21/L


u.i: maga a motor nem elég figyelemfelkeltésnek, kis kisugárzás nem árt :-)

2011. ápr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Komolyabb sportgépem van, szoktam vele csajozni. Elég jóképű vagyok mellé, szóval az is nyom a latba. Most mindet nem írom le, egy 8-10 esetről van szó a tavalyi szezonban.
2011. ápr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem. Ezt nem nagyon nézik meg de nem is a csajozásra vettem a motort hanem a motorozás élményéért (L)
2011. ápr. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem motrot nem azért vesznek az emberek hogy csajozzanak vele...Amugy meg ha jol nezel ki,felfognak rád figyelni akármilyen motron is ulsz...
2011. ápr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elég kevés csajt érdekelnek a motorok, szóval felejtős. Drága vagy drágának tűnő motorra esetleg felfigyelnek a pénzrehajtó r.bancok. Amúgy meg ja ahogy előttem írták a motor motorozásra való, aki ezzel akar csajozni az szerintem rég veszett ügy.
2011. ápr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Esetleg lanyok ti felfigyeltek joban egy sracra aki motorral van?:)
2011. ápr. 5. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!