Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi fog meg egy autóban? A...

Mi fog meg egy autóban? A lóerő, a nyomaték? Egyéb?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 3. 23:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Általában a használhatóság szokott megfogni. Szeretem, ha a csomagtartó nem csak VDA-literben nagy, hanem mondjuk pakolni is lehet bele. Azt is szoktam kedvelni, ha az utastéri kárpitok egyszerűen tisztíthatóak és nem rettenek meg a sokszor elátkozott kopogós műanyagtól sem, mert bizonyos helyzetekben roppant praktikus. Az is jó pont nálam, ha a futómű tud mit kezdeni az itthoni katasztrofális útviszonyokkal. De ha a motor jellemzői közül kell választani, akkor az alacsony fordulaton jelentkező nagy nyomatékot kedvelem. Azzal roppant kényelmes vezetni, sok helyzetet lehet vele egyszerűen megoldani.

Persze ez csak akkor igaz, ha "járkálós" autót keresek. Őrületre persze nekem is a csillagos égig pörgő, nyomatékszegény, nagy teljesítményű motor és a betonkemény futómű az igazi.

2011. ápr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
a formatervezés
2011. ápr. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Engem a nagy sebességű manőverezés és az irányíthatóság. Szeretem ha egy autónak kemény a futóműve, széles kerekek vannak rajta és terpeszt, Ezáltal a kocsi jól irányítható. Ezért is szeretem a szlalomversenyeket.
2011. ápr. 4. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ár............
2011. ápr. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kinézet. Ha nem tetszik akkor nem veszem meg, akár milyen erős, gyors, stb.
2011. ápr. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Így van, az h most 10 lóerővel több van benne kutyát nem érdekli, ha a vezetési élmény egy nagy nulla.

Szal én is maradok a külsőnél meg az irányíthatóságnál.

2011. ápr. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 TWIO válasza:
Ami engem megfog egy autóban, az a forma, a szín, a karakter, a küllem :). Elvégre ezt látom meg elsőre az utcán rajta, nincs ráírva, hány lóerős, és mennyit fogyaszt :).
2011. ápr. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Mi fog meg egy autóban? A biztonsági öv.
2011. ápr. 4. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Az orrán lévő vesécskék meg a BMW jel :D
2011. ápr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Biztonsági öv+légzsák.
2011. ápr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!