Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf I-II dízelnél mennyire...

Golf I-II dízelnél mennyire hajlamosak meghibásodni az adagolók?

Figyelt kérdés

Ill passzatoknál a régieknél?

Azon gondolkodom kéne venni vmi gépet, mert már marhára unom a buszozást. Dízelt szeretnék mindenképp, egyetlen dolog amitől parázok az adagoló,,,

vagy mennyi felújítattni egy ilyen régi kocsi adagolóját?

Kevés lóvé van rá, a plafon 150 e mert átírás is van meg stb stb....

Akinek van hasonló kocsija, miylen gyakran romlik el az adagoló?


2011. ápr. 4. 13:41
 1/10 anonim válasza:

hát golf is meg még dízel is,ezzel sok baj lesz,sok pénzért..tapasztalat!

Ha megbizható,olcsó fenntartású autót akarsz,csak japánt vegyél,TAPASZTALAT!!!!

2011. ápr. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

hát nemtom....akk lehet maruti 800 lesz...xd

de azé a golf, jetta, passatnak, mégis autó formálya van...

szuzuki lenne a legjobb de drágák....legalábbis nekem,,,,:S

2011. ápr. 4. 13:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem audi 80 van, de ua az a motor van benne, mint akár golf 1-2-be. Adagolót télen csinálták 20e volt, de ennyiért akár jó bontottat is lehet venni. Sztem ezeknél az autóknál ez legyen a legkevesebb gondod...
2011. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

csak 20e? az nemsok, még ha évi 1szeri megcsináltatással is számolok... akk lehet mégiscsak vmi iylesmit nézek.

benzinest nem akarok/merek venni, mert egy dolog, hogy kisebb az esély a meghibásodásra, de a benzinárak csak fölfele mennek, gázolajat meg mindig tudok "akciósan"

2011. ápr. 4. 16:37
 5/10 anonim ***** válasza:

7 évig hajtottam a golfom és nemvolt baj az adagoloval.

viszont a 3 bar turbónyomás tulnagy volt így utólag..a blokk és a hengerfej szétrepedt.


nemhiszem hogy lesz bajod vele. de ha mégis akkor van egy bontott adagolóm..

2011. ápr. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

egy tálca sörért odaadom az adagolót ha érdekel.

plsz van pár apróságom akár inygyen is mert kidobálom lassan..

2011. ápr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Embe jo arc itt felettem, talca sörert kinalja az alkatreszt:D Kiraly vagy:D


Amugy a marutirol csak jot tudok mondani. Az csak megy es megy, gondja meg semmi, igaz a mienk ugy ette az olajat mint hülyegyerek a szölöcukrot, de hat fako tüzpiros versenygep volt es azt a pokoli erö kifejtesere alkalmas motort kenni kellet:D

A forgalminak tokja volt, "gepkönyv" felirattal.

Jo kis kocsi volt, kicsit lassu, de potolta a sebesseg hianyanak erzetet az örökös halalfelelem.

Szerintem ha egy biciklissel ütközöl, akkor is meghalsz benne, de ezt leszamitva kiraly a gep:D

2011. ápr. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

:DDDDD

tálca sörért...XD faxa. simán venném ha már meglenne a kocsi...még csak tervben létezik sajna..:S

audi A 80 ba is gondolkozom.

Szivem szerint mondom marutit vennék, de asszondják év végére 400 ft lesz 1 liter benya...:S:S:S:S

szal ink dízel akkor

2011. ápr. 4. 19:48
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ne ezen vacilálj, hogy mennyi a benya, mert így nem érdemes tervbe sem venni az autót.

Ezzel nem megbántani akarlak.

Nekem 11 litert vesz be, de nem iszok, nem cigizek, már aszexuális is vagyok így belefér.


Különben maruti, az gép a javából.

Az is elmegy 5 literrel és még bármi éghetö szarral is keverheted a benzint, mert a kifinomult japán technika már akkor is gondolta az ínységes idökre.

Meg merném kockáztatni, hogy még kerozinnal, fütöolajjal, vodkával, házi vegyessel is elmegy.

2011. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a kettesgolfom 4.2-t evett városban. országút 3.6
2011. ápr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!