Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiért és mennyi idő alatt...

Mennyiért és mennyi idő alatt tehetem le személyautóra a jogsit?

Figyelt kérdés

Feltételezzük, hogy nem bukok meg egyik vizsgán se, akkor mennyibe kerül? Pótvizsgadíjak? És megbukás nélkül mennyi idő, úgy az egész, szal a kezdetektől, amíg le nem teszem?

Másik kérdésem még, hogy a személyautóra való jogsi (nem tudom a kategória megnevezést, B talán) szal az milyen motorra jó? Ha mondjuk motort akarok vezetni, akkor majd kell még letennem valami plusz vizsgát? vagy hogy tanulok meg konkrétan motort vezetni, azért az mégis más mint az autó.


2011. ápr. 4. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:

én esetemben még télen: Alkalmassági papír: 6500ft

Fényképek: 1000ft

Kressz tanfolyam: 25000ft

Kressz vizsgadíj: 4500ft

Rutin órák (8): 20800ft

Rutin vizsgadíj: 4700ft

forgalmi vizsga: 11000ft

21óra forgalmi: 44600ft

elsősegély díj: 3000ft

elsősegély vizsga:5000ft

okmányiroda: 4000ft

2,5 hónap

max 49ccm-es segédmotorkerékpárra jogosít

nagyobb moci, más jogsik, az már más téma.....

2011. ápr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi a választ

Még annyit, hogy te akkor mindenen átmentél elsőre, szal ez a minimális költség?

2011. ápr. 4. 21:36
 3/10 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem is ez egy reális kalkuláció!;)

A motorról annyit, h igen max 49 köbcentiig vezethetsz(tahát robogót) és nem kell rá vizsga, magadtól kell megtanulni.


U.I.: NE menj a cigavérhez, mert bár ők olcsóbbnak mondják magukat, mire levizsgázol jobbik (anyagilag)esetben ott leszel, mintha máshol csináltad volna, rosszabbik esetben még több!

2011. ápr. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy mostanában elkezdem. Még itthon lakom,a szüleim nem akarják, hogy letegyem a jogsit, meg most lóvém sincs rá. Majd talán 1-2 éven belül azért szeretném, ha meglenne.

Mi az a cigavér?

2011. ápr. 4. 22:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Az szerintem csigavér akart lenni... amúgy meg egy autós iskola a sok közül, csak sok negatív véleményt hallani róluk és ezért írhatta ezt az egyik válaszoló, h oda ne menj.
2011. ápr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, igen, én elsőre megcsináltam mindent, amúgy Tatabányán csináltam, már a C-nél tartok..... :D
2011. ápr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja oké köszi. Én vidéki vagyok, sztem azért sem értettem ezt a csigavért. Szegeden fogok lakni az egyetem miatt, sztem ott is fogom majd letenni a jogsit.
2011. ápr. 5. 18:33
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem megvolt a jogsim 3 hét alatt.
2011. ápr. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
3 hét alatt? Azt meg hogy?
2011. ápr. 5. 23:12
 10/10 anonim ***** válasza:
15:41-es vagyok, gondolom intenzív tanfolyamra járhatott az illető, és minden fel volt gyorsítva, de persze az drágább is mint a normál idejű oktatás :)
2011. ápr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!