Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen az új CR TDI motor?

Milyen az új CR TDI motor?

Figyelt kérdés
Olyan rakás sz*r mint a pd tdi volt?
2011. ápr. 6. 20:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%
Te is sokat érthetsz az autókhoz.
2011. ápr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
32%

sajnos elsővel egyetértek. Aki kicsit is konyít a dízel motorokhoz, az nem tesz fel ilyen kérdést.


De egyébként, hogy válaszoljak: Igen, jobb konstrukció mint a PD

2011. ápr. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
egy biztos ha olyan jo lett volna akkor nem szüntetik be a gyártását. am még nem olyan rég kezdték el gyártani a cr tdi-t szoval még nem igazán lehet rola véleményt alkotni. az igaz hogy a több dízel motorhoz képset nem volt rossz a pd tdi csak önmagához képest mivel hogy az elöde a TDi sokkal megbizhatobb volt. nepitelet.hu-n a passatoknál jol lehet érzékelni hogy ha a kocsira 1 csillagot adtak akkro az 10böl 8szor pd tdi volt. de akinek "szerencséjük" volt azoknak meg tökéletesen müködik. Bár ezt én sem értem hogy az egyik motort tökéletesre megcsinálták míg egy másikkal csaka baj van...
2011. ápr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
74%

Az azért van kedves utolsó, mert magyarországon az embereknek nem autó való, legfeljebb traktor. Azért van, hogy az egyik tönkremegy, a másik meg hibátlan, mert a hibátlant karbantartják, figyelnek a turbójára, normális minőségű gázolajat vesznek bele, stb.

Ausztriában nem egy ismerősömnek van cégautónak, eddig 350-400 ezer km közt járnak velük, egyikkel sem volt még semmi probléma. Ja, és kering egy sztori a 700 000 kilométeres hibátlan PD-TDI-ről...

2011. ápr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
66%

Utolsónak igaza van.

Rengeteg múlik a rendeltetésszerü használaton és a megfelöl üzemanyag, kenöanyah, alkatrész ellátáson is.

Az a baj, hogy sokan megveszik a passatokat, mert huu de jó, pd tdi, erös, keveset eszik és 10 év részletre a hülye is megkapja, ami ugye az átlag ember havi fizetésének a felét el is viszi. Még az elején gyorsan egy kis tuning, aztán mehet bele a fasza kannás gázolaj, mert ez egy vw, meg dízel és bírnia kell....

Az embereknek meg kellene érteni, hogy egy autót megvenni nem nagy müvészet, csak normálisan karban is kell tartani.


Anno mindenkit szidta a passatokban a 150lovas 2.5tdi motorokat, hogy mekkora sz@rok. Érdekes módon 385 ezerrel tettük le az autónkat és télen pöccre indult, nem okádta a füstöt és a kötelezökön kívül nem volt vele számottevö probléma, igaz mindenböl a legjobbat kapta.


A másol dolog amiért magyarországon a vw-k sz@rok, azért van, mert Németországban egy passat 300-400-ezer kilométerrel szintee ingyen van és annyira jól néz még ki, hogy itthon simán el lehet adni 175ezerrel.

2011. ápr. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
24%
12:35 ez valóban igy van amit leírtál! lehet, hogy egy kicsit férre értettél mert én a válaszomba nem szidtam a pd tdi-t csak leírtam hogy mit olvatam és hallottam roluk. Azt nem tudom(juk) hogy mért hagyták abba a gyártását de az biztos hogy több helyen lehet olvasni hogy ha a pd elem(ek) meghibásodnak akár 3-400 000-be is kerül a javittatásuk. pd ide pd oda ez a 1.9-es dízel motor egy kiforrot technika amit érdemes megvenni. Az ezt követö 2.0 tdi röl már nem mondhato el, ez közelébe se ér az elödjéhez. bár nem saját tapasztalatom van rola de több ismerösöm mondta akiknek ilyen van.
2011. ápr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
értek az autókhoz, nem vagyok benzin bu*i, de a pd tdi tényleg elég rosszul sikerült!
2011. ápr. 7. 16:24
 8/25 anonim ***** válasza:

A PD-TDI-it azért hagyták abba gyártani, amiért az 1.4-es TSI-ket is. Hiába jók, egész egyszerűen túl drágák ahhoz, hogy megérje nekik.

És a kérdezőt pedig hiába is győzködnénk napestig, ő úgysem fog hinni abban, hogy a PD motor jó.

2011. ápr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

az ilyen "kis" idegesítő hibákkal van a baj mint pl beáll a turbó, letörik egy szelep, és ez mind megtörtént ismerősi körben!

sajnos a vw nem tud motort gyártani, nem csodálom meg akaraja venni az alfát ... a németbe kéne a jó motor :)

2011. ápr. 7. 20:34
 10/25 anonim ***** válasza:
62%
Bocsi a kérdésért, de az ismerőseid járatják legalább 1 percig indítás után, és leállítás előtt? Hidegen pörgetik 2000 fölé?
2011. ápr. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!