Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » PUCH Cobra GT milyen motor?

PUCH Cobra GT milyen motor?

Figyelt kérdés
Igaz amit írnak? hogy Aprilia RS 50-et is megfogja? Egy tuning mentesnek mennyi a fogyasztása?
2011. ápr. 10. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
jó sokat eszik és tuning nélkül állandóan szerelni kell fogyasztás 6-8liter/100km
2011. ápr. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszolót nyugodtan felejtsd el. Valószínűleg halvány fogalma sincs a motorokról. Szóval igen a Puch Cobra nagyon is jó motor, de foglalkozni kell vele nem szabad elhanyagolni...nem szabd elfelejteni, hogy régi darab igényli a törődést. nem tudom, hogy rs-t fogja e, de tény, hogy elég nagyit lépnek ezek a motorok. am ajánlom,m regisztrálj be a sportmotor.hu-ra, ott rendes válaszokat kapsz majd.
2011. ápr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Annyi még, hogy amit az első ír, hogy 6-8 literes fogyasztás,az jó lesz 3-nagyon durván maximum 4nek is!
2011. ápr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
nem is mondtam, hogy nem jó, csak a teljesítmény és a hűtésrendszer nincs összhangban ezért nem árt a tuning
2011. ápr. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Okés, Sportmotoron olvasgattam a teszteket, csak már megkérdeztem itt is, hogy mik a vélemények.
2011. ápr. 10. 13:24
 6/6 anonim válasza:

Üdv!


A tesztekből 2-t én írtam mivel folytatásos. 4 litert kajál max. Igen ez sok szerintem. Ha jól meg van csinálva meglépi az Aprilia RS-t. Nekem már a végén szénnékopva csak 1-2-3 ban gyorsulta le meg végsebességre.

2011. júl. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!