Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elsősegély vizsgához milyen...

Elsősegély vizsgához milyen tételsor van?

Figyelt kérdés
Voltam már tanfolyamon. Ott azt mondta,a ki tartotta, hogy a neten fenn vannak a tételek. De annyiféle tételsort találtam már, és nem tudom eldönteni, melyik a most aktuális.
2011. ápr. 13. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Januárban vizsgáztam, ebből tanultam és átmentem: [link]

Nem pontosan ilyen kérdések voltak, de ha ezeket tudod, azokat is tudni fogod :)

2011. ápr. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. ápr. 13. 09:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Szivesen :) Én is bajba voltam felkészülésnél először, mert fogalmam se volt melyik a jó :D
2011. ápr. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

És hol vizsgáztál? Budapesten? Rendesek voltak?

Kicsit félek, mert nincs nagyon fix anyag.

2011. ápr. 13. 10:15
 5/5 anonim ***** válasza:
Budapesten, József Attila színház oldalában van egy Vöröskereszt. Rendesek voltak, hagytak időt, segítettek. Csak hát nem helyszíntől függ, mert a vizsgabiztosok mindig cserélődnek. Az a fő, hogy teljesen tudni kell a stabil oldalfektetést és az újraélesztést. Inkább a gyakorlatra mennek rá.
2011. ápr. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!