Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hány km sok egy motorkerékpárban?

Hány km sok egy motorkerékpárban?

Figyelt kérdés

Találtam magamnak neten egy Ducati ST2-őt, 950ccm,V2-es, 1999-es kívülről nagyon szép állapotú. Egydül az zavar h 65 ezer km van benne, reális km, főleg az ugyanilyen évjáratú 22 ezresekhez képest, ami persze röhelyesen nagy átcseszés, mert az kicsit furcsa lenne h 12 év alatt annyi lenne egy túramotorban.

De mégis picit sok hallásra, nektek mik a tapasztalataitok?

Remélem kapok néhány jó választ, kommentet :)

ÜDV Mindenkinek !


2011. ápr. 14. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem olyan sok, jobb mintha visszalenne állítva 22e km-re ;) Látszik hogy használták :)

pl. nekem a volt 50 ccm-es gyorsaságimban volt 20e km amit csak városban használtam/nem mentem vele messzebb utakra/

2011. ápr. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mondjuk egy túrázásra használt motor talán nem volt széthajtva meg egészségesebb, várom az infókat, kommenteket :D
2011. ápr. 14. 19:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez annyira nemsok még :) jó anyagokból rakják össze őket és ha kívülről szép belülről is karban tartották főleg , hogy egy túragép és gondolom a tulaj nem akart volna lerohadni vele seholsem a hanyagsága miatt :) Mindenki aztmondja hogy a Ducatikba drága is az alkatrész meg nagyon igényesek... nemtudom igaz-e de egy Kawasaki ZZR 1100 az ha karbantartod biztos nemfog cserbenhagyni. ( Vagy egy Honda XRV 750 Africa Twin) :) Sok sikert hozzá.
2011. ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!