Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha TZR-50es motorhoz kb...

Yamaha TZR-50es motorhoz kb hány cm magasnak kéne lennem?

Figyelt kérdés
155 centis lány vagyok.. egyenlőre ilyen motorban gondolkodom persze használtan...csak szeretném megtudni hogy leérne e a lában egy ilyen tipusu motorról.
2011. ápr. 16. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Az egyik biztos. Akkor meg had szóljon! :D Van egy haverom, pár éve ő is hasonló adottságokkal rendelkezett és mindig árokból indult a motorjával. Bár az övé enduro volt. (Sokkal magasabb. ) Amúgy meg menj el, nézz meg egyet. Ülj rá, és meglátod.
2011. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A tzr szerintem elég kicsi motor méretre, bár én majdnem 190 vagyok szóval nekem a legtöbb kicsi:S, de szerintem is simán leérne legalább az egyik lábad biztosan.
2011. ápr. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Eddig segitettetek már az megnyugtató hogy legalább az egyik leérne:)
2011. ápr. 16. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:

Barátnőm kb. olyan magas, mint te. :-) Nem könnyű dolog motort találni. A legfőbb probléma az szokott lenni, hogy túl széles a motor, és azért nem ér le rendesen a lába... jobbra-balra kell csúszkálnia az ülésen, hogy valamelyik lába leérjen. Ez nyugodt körülmények közt elfogadható. De mondjuk egy vészfékezés közben nem biztos, hogy fel tud készülni arra, hogy csúszkáljon ahhoz, hogy lerakja a lábát amikor megállt. Elég hülyén nézne ki, hogy valaki fékez előtte, ő pont megáll, majd eldől mint egy zsák.

De mindenképp nagyon szexis egy motorozó lány, szóval remélem, hogy találsz megfelelőt. :-)

2011. ápr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
:) igen erre a csuszkalasra enis gondoltam! Igyekszem a legmegfelelőbbet kiválasztani!
2011. ápr. 16. 19:22
 6/6 anonim ***** válasza:
600as sportgépek se nagyon magasak egy ilyen kis 50esről leérne simám a lábad :) 50es enduroról már bajosabb lenne :)
2011. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!