Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kinai kvadokrol mi a véleménye...

Kinai kvadokrol mi a véleményeteke? Bashan 200 250 az jó?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hozzáértő segítsége kellene! A nyaralásom alatt beleszerettem a Quadozásba! Minden nap mentem! Most szeretnék venni egyet! Sajnos az anyagi keretek korlátoltak. Max 200e Ft! Használtban gondolkozok! Mire kell figyelni egy Quad vásárlásánál? 200 vagy 250est szeretnék! A márkásabbak ára nem az én pénztárcámnak valok! Kinek, mi a véleménye a Kinai quadokrol? Azok mozognak 150-200 ft
2011. ápr. 18. 20:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
szar
2011. ápr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne vegyél, a kínai az egy nagy rakás sz@r!!
2011. ápr. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem valami jók főleg a futóművük :S de úgy az egész nem annyira jó mint az ára :S
2011. ápr. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
150-200 ezer forint? Azért kapsz egy jó védőfelszerelést, ruházattal és pár egyéb aprósággal, de quadot nem. Azt jó lenne tudni hogy milyen helyen laksz, tehát hogy neked van-e szükség a quadozáshoz rendszámra, ha igen akkor nyílván olyat kell keresni amin van rendszám (~50-100 ezer forinttal drágábbak a rendszám nélkülieknél), de valószínű hogy kevésbé tiporták őket, többnyire jobb állapotban vannak és olyan 500-600 ezer forint környékén kezdődnek használtpiacon. Ajánlott márkák a 3 nagy japán: Suzuki, Honda és Yamaha. Lehet nézegetni persze még mondjuk Polarist vagy Apriliát, azok is tűrhetőek, de a kínaiak azok olyan messze vannak a quad fogalmától mint Makó Jeruzsálemtől. Én először a 2000-es évek elején ültem quadon, amikor az első King Quadokat behozták Mo.-ra, akkor még kicsit fura volt, de azoknak a több mint 10 évvel ezelőtti kezdetleges quadoknak is fényévekkel jobb volt úgy teljes egészében a járása, a futása mint ezeknek a Nevenincsen quadoknak.
2011. ápr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
konkrétan Bashan: hajtáslánc problémák, motor problémák, üzemanyagellátási problémák, gyújtáshiba, dobálja le a láncot... ha állóhelyzetben elfordítod a kormányt, nyikorog, mint a rossz bicikli. nem túl erős felfüggesztés, könnyen elgörbülhet a tengelyed. gyorsulásban/végsebességben othagyja egy jó állapotban levő RS 50 (a 200-as Bashanról van szó). egy tulajdonos dicsekedett az általam említett hibákkal. nem valami híres. szerintem a többi kínai sem.
2011. ápr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ugy döntötem h gyüjtök még pár 100 ezret és veszek valamiértelmeset aminek van neve :)
2011. ápr. 19. 20:43
 7/10 anonim ***** válasza:
okos döntés :)
2011. ápr. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem eddig teljesen beváltak, nyilván nem leharcoltat kell venni, olyant tudsz 500ert is venni akár. Bashan, Zongshen, Loncin, Hartford stb... Egy és ugyanazok tehát alkatrész millió van. Üdv.
2022. jan. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2 éve van a kislányomnak ahol én el megyek az Yz450F el versenycross motorról van szó ott ő is lány léttére nagyon ügyes Loncin 200al nem kell lenézni a kínai motorokat quadokat .Ha csak úton mész vagy 1 2 feljáró simán el megy hogy meg sem kottyan neki.Sok Japán Quados veri magát meg le nézi szar stb (felnőttek) aztán meg ha be viszem motorral a szo.óba csak les mint a hal a szatyorba megy a rizsa hardba ne menjünk vízmosásos ott nem mert fel akad aztán a 8 éves lányom meg meg csinálta 2. ban teligázból na ez a ciki .Felnőtteknek szól motorosokkal nem bírtok meg nem is fogtok a veritek magatokat meg láttam itt Yamahat Ktm le nézik youtube harcos b.zikáim a terep két király motorja mind kettő lóerő meg nyomaték gyár ;) ne foglalkozz senkivel vedd meg éld hajtsd :) Széles utat tesó :)
2023. márc. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ne vegyél, nekem ilyenem van és szar. amióta megvettem, csaka párszor ültem rá de mindig úgy mentem haza hoggy vagy valami elbaszódott vagy kilyukadt vagy eltört benne. rengeteget szereltem, és beleöltem eléggé sok pénzt, egyszerűen nem jó. A leggyakoribb hiba az a gyújtásprobléma, alig indul be és ha egyszer leállitod akkor tolhatod hazafele mert nem indul be, legalább is nekem ez volt a fő probléma, a generátor összeégett, az inditó relé füstölt, egyszerűen nem érdemes megvenni, meg ha ezt megveszed akkor senkinek sem tudod eladni mivel ő is tudja hogy szar. Még gyűjtsél hozzá és már egy honda trx250 et tudsz venni kb 650ből, megbízható, dinamikus quad.
2023. júl. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!