Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ki használja közületek 125ccm-...

Ki használja közületek 125ccm-es motorját 50-es ként? (+ lent alkérdések)

Figyelt kérdés
ÉS már volt belőle valami problémátok igazoltatáskor, vagy valami hasonló...? (pl.: nsr 125 50 ként van használva CAGIVA MITO van 50 ként használva az nem zavarja a rendőrt vagy "mindegy neki csak a papíron jó legyen és kész" ) ??
2011. ápr. 20. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
eröl én is halotam máér engem is érdekelne a kérdés
2011. ápr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell, hogy egy rendőr igazoltasson... Elég ha kifordul eléd véletlenül egy kocsi, és te belemész. Mivel többszörös okirathamisítást követtél el( 50es re van biztosításod, nem 125re, 50es papirral jársz miközben forgalmi kellene) plusz nincs a kategóriára jogosítványod. Tehát nemcsak neked kell zsebből fizetned a kocsiban okozott kárt, de eltiltanak a vezetéstől, a jogsi letételtől, lefoglalják a motorod, és jó sok hercehiurcának nézel elébe, és sok büntetésnek. És ez bármikor megtörténhet, nem kell , hogy igazoltasson rendőr addig a bizonyos napig. Megéri????
2011. ápr. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én 250-es Mz-t is 50-ként használtam, bár igaz csak a határba jártam vele, közúton egy métert se
2011. ápr. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem van 125/50 de ésszel használom és eddig még meg sem állítottak! :)
2011. ápr. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem pont egy mitom van szerencsére még megse állitottak vele( kopp-kopp)
2011. ápr. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igaz az is amit a 2. írt...de ez akkor is fennáll ha egy 50-es robogóba 70-es 'tuning' hengert teszünk szóval nem oszt nem szoroz.

Nekem van egy 100-as aeroxom,ami még talán határeset szerintem.

Illetve egy 125-ös DT,ezért már majdnem megbasztak az erdő közepén mert 80as betűkkel benne van a hengerben h 124cm3..a rendőr jóindulatán múlt hogy 5k lett belőle csak, és nem 100+x év eltiltás.

Meg van még egy régi jog-om de az is 70-es,igaz az eredetileg 50-es volt.

2011. ápr. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!