Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a kuplungom baja?

Mi lehet a kuplungom baja?

Figyelt kérdés
Lehet nem is a kuplungnak van baja, nem tudom. Etz 250-esem van, ha berúgom szépen megvan az alapjárat, de ha üresben(!) behúzom a kuplungot lefullad. Mitől lehet ez?
2011. ápr. 21. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értek a motorokhoz, de ez nagyon csúnyán hangzik.
2011. ápr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érdekes. Fogalmam sincs mi lehet a baja, elvileg nem fulladhat le egy kuplung behúzástól.

Ha behúzod a kuplungot, egyesbe teszed és akkor fullad le akkor nem emel ki rendesen.

2011. ápr. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Szerintem nem emel ki elég jól a kuplungod, és simsonos vagyok és van egy endurom, régebben eltört rajta a kuplung kar a kormányon, kicseréltem, de ez kisebb és nem emel ki teljesen!

Próbáld ki úgy is, hogy ne indítsd be majd tedd sebességbe, és próbáld meg tolni, ha nagyon nehezen tudod tolni, akkor bizony kuplung!

A legrosszabb esetben elvan hajolva a tengely vége és hajít a kuplungrész, amitől szorulnak a lamellák és fog!

Azért nem mondom, hogy az egész főtengely meg van hajolva, mert ha meg lenne hajolva akkor nem lenne alapjáratod, mert máshová esne a gyújtás, és írtad, hogy az alapjárat meg van!! Remélem segítettem!

2011. ápr. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
előző vagyok, azt elfelejtettem odaírni, hogy leállítva beteszed sebességbe HÚZD BE a kuplungot és úgy próbáld meg tolni...
2011. ápr. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

tekerd följebb az alapjáratot, cserélj gyertyát

ha egyesbe váltás közben csinálja, akkor is szintúgy alapjárat-állítás + karburátor szétszedés-kipucolás

2011. ápr. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!