Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A simsonom km órája csal....

A simsonom km órája csal. Többet mutat. Lehet valamit tenni hogy pontosabb legyen?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 24. 21:42
 1/10 anonim válasza:
Cseréld ki a km/h meghajtó spirált és valószínűleg utána jó lesz.
2011. ápr. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az sosem lesz teljesen pontos, és a spirál is drága. Ha van okos telefonod ami androidos, ingyen letöltesz egy motonavi programot, veszel rá 1000Ft-ért tartót, és kész a kilóméteróra+GPS, a műholdakkal nagyon pontosan be tudnak mérni. Ez csak egy ötlet.
2011. ápr. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én autóba használom a műszerfal tetejére rakom, és a program fényvisszaverődés útján a szélvédőn látom a sebességemet, sőt még jelez is ha túllépem+navigál.
2011. ápr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nem 14-s lánckereked van rajta elöl, akkor csalni is fog, mivel a gyári sebességmérő mechanizmus ami a dekniben van, 14-es lánckerékhez lett tervezve.

Bicikli óra, jól beállítva tökéletes, kis pénzért már kapni bárhol (Auchan, Tesco).

2011. ápr. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Az sosem lesz teljesen pontos, és a spirál is drága. Ha van okos telefonod ami androidos, ingyen letöltesz egy motonavi programot, veszel rá 1000Ft-ért tartót, és kész a kilóméteróra+GPS, a műholdakkal nagyon pontosan be tudnak mérni. Ez csak egy ötlet."


Na te is valami rohad tokos

agyoniskolázott emberke lehetsz! A km/h meghajtó spirál típusfüggően 500-800Ft Androidos telefon kb.: 40 ezer Ft, meg akkor még vegyek is rá tartót további ezer forintért... Miért nyitottad ki a szádat?

2011. ápr. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Utolsónak:


"Ha van..."


:)

2011. ápr. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt én értem "Ha van..." De egyáltalán minek is vegyek rá tartót, ha már csak az is drágább mint a spirál? Tök fölösleges túlbonyolítani... Ha annyira a pontosságra törekszem, akkor bemegyek a boltba, és veszek egy bicikli kilométer órát... Az mondjuk kb.: 2500 Ft...
2011. ápr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Meg ha én vennék egy olyan telefont, én félteném feltenni a motorra... Lehet nem fogja jól a tartó, és 60-nál meg elrepül... Azt volt telefon, nincs telefon
2011. ápr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elnézést, hogy segíteni próbáltam, láttam már motorost telefonnal közlekedni, mondjuk nem simson volt az tény. A motonavi szoftvert is biztos csak nekem gyártották...
2011. ápr. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kell mindent túlkombinálni...
2011. ápr. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!