Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen, a Simsonhoz hasonló...

Milyen, a Simsonhoz hasonló 50 köbcentis motorok vannak amelyeken könnyen meg lehet tanulni motorozni?

Figyelt kérdés
Ha lehet ne legyenek túl drágák és ne lehessen velük közlekedni akár mezőutakon is.
2011. ápr. 25. 15:51
 1/7 anonim ***** válasza:

jawa mustang :D Én azon tanultam meg :D Nagyon jó motor a gyakorláshoz, mert nem kár érte összetörni, könnyen szerelhető, remekül hozzászoktat az alkatrészek látványához, és megtanulja rajta az ember hogy milyen helyzetbe, mit kell tenni/állítani :D


Egyetlen hátránya, hogy fordítva kell kezelni a sebességváltót, és ráadásul 2 üres fokozattal van ellátva, úgyhogy ha átakarsz állni egy komolyabb motorra, kell egy kis idő még megszokja az ember a fordított (amúgy normális) váltó kezelését

2011. ápr. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Simson csak egy van :) A japánok (Yamaha DT, Honda CRE, Suzuki TS) 3-4-szer drágábbak nála és habár lehet hogy strapabíróbbak, nem arra vannak kitalálva hogy megtanulj motorozni. Szóval a kérdésedre a válasz szerintem az hogy nincs ilyen motor a Simsonon kívűl.
2011. ápr. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ok koszi a valaszokat..nekem is a simsonok tetszenek
2011. ápr. 25. 16:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaz 50-est kérdeztél de én a 250 vagy 125-ös Mz párti vagyok, nekem Simson-om sose volt, Mz-n tanultam meg motorozni és azóta is azokat hajtom, 1x mentem Simóval, de megállapítottam hogy sokkal jobb nála az Mz és nagyjából hasonló árban vannak, én kb 80%-ban földúton-határban közlekedek Mz-vel
2011. ápr. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jawa Robby
2011. ápr. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Puch cobra
2011. ápr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Á, egy 250-es MZ-n nem lehet megtanulni motorozni :D ad egy kis gázt és bennt van a falba :D
2011. ápr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!