Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Thaliában ki lehet valahogy...

Thaliában ki lehet valahogy kapcsolni az anyósülésnél a légzsákot?

Figyelt kérdés
2009. márc. 6. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem ismerem a Thaliát, de ha valahol ki lehet, az általában ha kinyitod az anyósülésnél lévő ajtót, akkor ott a műszerfal oldalán van kapcsoló. Eddig szerintem minden gyártmányú és típusú autóban ott lehetett kikapcsolni, ahogy láttam. Ha ott nem lehet, akkor valószinűleg máshol sem. Viszont így ne tedd bele a babát magad mellé!
2009. márc. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, nekünk is Thaliank vagy és ahogy kinyitod az anyósülésnél az ajtót ott van egy figyelmeztető ábra, hogy nem lehet gyerekülést betenni.
2009. aug. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem extraként kérhető, mert az enyémben ki lehet kapcsolni. A jobb oldali első ajtó könyöklőjébe épített zár, kulccsal való elfordításakor...
2009. okt. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

De lehet gyerekülést.

Az autó használati leírása is mutatja.

csak ekkor le kell zárni a légzsákot.

azt az anyósülés melleti ajtó belső felén lévő zár elfordításával lehet.

2010. jan. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!