Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy újabb jogsis kérdés (B...

Egy újabb jogsis kérdés (B kategóriás)?!

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,már kismotorból nem szeretnék külön vizsgát tenni.sokan mondják h 17.életévem előtt 3 hónappal elkezdhetem a jogosítvány!Viszont sok olyat is olvastam h nem mehetek forgalomba vezetni az oktatóval csak a 18.életévem előtt 3 hónappal.Az elsősegély a rutin meg ilyen vizsgák nemhiszem h eltartanának egy évig,akkor felesleges lenne elkezdeni 17 év előtt 3 hónappal! Mit tudtok erről hány évesenn is lehet elkezdeni fennakadások nélkül!
2011. ápr. 26. 17:14
 1/8 A kérdező kommentje:
ui:Elsőnek nem autót hanem robogót fogok venni.Azzal járnék be suliba hétvégén meg lenne itthon szabad autó.
2011. ápr. 26. 17:18
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
16 és fél évesen kezdheted el a tanfolyamot, 16 és 3/4 évesen vizsgázhatsz kreszből és a 17. életéved betöltésével kaphatod meg a jogsidat. Azt nem tudom pontosan, hogy vezetni is csak akkor állhatsz neki, vagy ez csak a vizsgára vonatkozik, erről tájékozódj egy suliban.
2011. ápr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%

18. életévedet betöltöd akkor mehetsz csak forgalomba(városi + forgalmi vizsga)


A Rutin-t azt ha jól tudom 17.életéved betöltése után megcsinálhatod! Sok sikert a dologhoz


(Én is most vagyok "B"-n városin) ;)

2011. ápr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

2. válaszoló!


17 évesnek kell lenni ahhoz, hogy vizsgázhass rutinból és vezethess forgalomba.

2011. ápr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2. ha iylen szinten retardált vagy akkor minek pofázol bele? -.-
2011. ápr. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17 évesen mehetsz autóból a vezetheted is meg minden :D:D
2011. ápr. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Téves az infó, miszerint csak 18 éves korod előtt 3 hónappal kezdheted meg a forgalmat. 17 évesen megkezdheted.

18 éves korodtól kezdve vezethetsz külföldön, lehet, hogy valami ilyesmivel kevered.

2011. ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, a tanfolyamot 16,5 évesen el kezdheted, de a jogosítvány hivatalosan csak 17évesen kaphatod a kezedbe.
2011. ápr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!