Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit vennétek 4 max...

Milyen kocsit vennétek 4 max 4 és fél millióig?

Figyelt kérdés
Lehetőleg családi, melyik éri meg legjobban ebben a kategóriában és újra gondoltam.
2011. ápr. 26. 21:37
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az új c-maxot nézegettem, tud róla valaki valamit?
2011. ápr. 26. 21:38
 2/14 anonim ***** válasza:

Én ilyet vennék.

[link]

2011. ápr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Opelt, fordot soha ne vegyél, az autó a japánoktól és a németektől kezdődik.
2011. ápr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Mit értessz az alatt hogy családi? Szedán, kombi, egyterű? Dízel/benzin? Mekkora csomagtartója legyen, hosszabb utakra is vinnétek vagy többnyire csak belföldi rövid ingázások? Sok a megválaszolatlan kérdés amivel lehet kicsi szűkíteni a kört illetve konkretizálni, de így előljáróban én ilyesmikre gondolnék: Citroen Berlingo, C4, Xsara Picasso (már nem forgalmazzák ugyan, de ebből és más hasonló modellekből is van még beragadva készleten sok autó), Fiat Qubo/Dobló, Ford C-Max/Focus C-Max, Nissan Note, Skoda Roomster/Yeti, Renault Scenic, Opel Meriva/Zafira, Peugeot Partner.



"Opelt, fordot soha ne vegyél, az autó a japánoktól és a németektől kezdődik." - Köszönjük a remek érvekkel alátamasztott, a gépjárműmérnöki fortélyok rejtett zugaiba is bepillantást engedő, szónokilag már-már Cato-i magaslatokba emelkedő, minden kérdésre választadó kiselőadásod.

2011. ápr. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket! Benzinesre gondoltam, a dízel szerintem nem ér annyi plusz pénzt. Ezek az astra kombik tetszenek még nem is néztem ezeket, leragadtam a c-maxnál... :) A csomagtartója fontos és hogy legyen praktikus, hosszútávra megbízható 7-8 év.
2011. ápr. 26. 22:23
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges általánosítani, hogy melyik autó jó vagy rossz, mert ezek már csak összeválogatott alkatrészek, mindegyik autó ugyan az...


Viszont Én családapaként egy Landcruisert vennék, mert híresen tartós autó, nem véletlen használják expedíciókon is és a sivatagban.

pl.: [link]

2011. ápr. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

2. válaszoló! Az Opel az milyen? Tudtommal Német!!!! Japán: A sugárzás után csakis japán!! Grat -.-!!!!

Én az Opel Insignákat nézegetem meg a VOLKSWAGEN PHAETON-t De ennyi pénzért sok kocsit kapsz, mert a BMW 5-ösök vagy 7-esek se rosszak ;)

2011. ápr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ennyiért BÁRMELYIK autót megkapod némi évjárat különbséggel.

Ha viszont a C-max tetszik,ne hallgass senkire vegyél egyet.Ideális családi autó.

Véletlenül akad itt alkalmi vétel ha pici törés nem zavar.

Visszajavítva a neveden van másfél millából.

3 milliós verdáról beszélünk !!

Jössz egy sörrel.

[link]

:))

2011. ápr. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szerinted mostantól csak sugárzó autókat hoznak majd japánból?:D Jól van! Nekem Hondám van, de irigylem a fater 2009-es Passatját (2.0d 176le). Gyönyörű, nagyon dinamikus, és nincs vele semmi gond (60k km).
2011. ápr. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

pl.:


[link]

2011. ápr. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!