Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az oldalkocsis motort bármikor...

Az oldalkocsis motort bármikor szétszerelhetem?

Figyelt kérdés
Ha csak szólóba akarok motorozgatni, de oldalkocsis motorom van, leszedhetem bármikor, és vissza is rakhatom, vagy ez nem ilyen egyszerű?
2011. ápr. 30. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:
De, pontosan ilyen egyszerű :D
2011. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 T5- ***** válasza:

De, álltalában ilyen egyszerű, csak csavarok fogják. Akkor van nehezebb dolgod, ha az olalkocsi kereke is hajtott és fékezett, mert olyankor kicsit többet kell bűvészkedni, de ezek a nagy Jawakra (fékezett), Uralokra, Dnyeperekre, meg régi BMW-kre, Zündappokra volt jellemző, azok meg nem olyan egyszerűen beszerezhetőek. De ott máshogy volt megoldva a kihajtás is, meg közte volt álltalában egy 60/40-es diffi is.

De pl. a Pannóniáknál csak a 4 felfogatási pontról leveszed és kész.

2011. ápr. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A szereléssel semmi gond, azt imádom. Tehát akkor ebből semmi jogi problémát nem csinálok, ha néha kocsi nélkül megyek vele, és néha ha olyan kedvem van kocsistól?
2011. máj. 1. 06:25
 4/6 A kérdező kommentje:
Jaj ne haragudjatok, nem írtam ki, de így értettem, hogy nem e sértek vele valamilyen szabályt. Azért köszi a válaszokat!
2011. máj. 1. 06:28
 5/6 T5- ***** válasza:
Annyit kell tudni, hogy oldalkocsis motorkerékpárt 3 személyre kell vizsgáztatni, szóval nem elég csak rászerelni, menni kell vele műszakira is, úgy tudom.
2011. máj. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mehetsz vele csak ugy hogy leszeded vagy vissza rakod az oldalkocsit , a forgalmiban benne van hogy oldalkocsis a motor .
2011. máj. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!