Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mélyládát szeretnék az autóba....

Mélyládát szeretnék az autóba. Mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

Sziasztok

szeretnék mélyládát venni a kocsimba, nem gondolok itt olyanra, hogy az ablak kiszakadjon. Mennyiből lehetne kihozni? Mi kell hozzá? Néztem médiába olyat, ami mélyláda meg hozzá van erősítő is. (a láda JBL az erősítőt nem tudom)

Megéri esetleg használtan venni?

Előre köszönöm a válaszokat! :)


2011. máj. 1. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egy erőlködőt, meg egy mélyládát... A somogyi se rossz választás, ráadásul a gatyádat sem fogod rákölteni...
2011. máj. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a médiamarktban ne vegyél semmit, én oda csak azért megyek, hogy megnézzem melyik azaz áru ami tetszik és megrendelem netről, pofátlanul drága... amúgy szerintem keress olyan helyet ahol összerakatják neked a mélyládát, 25be intéztem én, egy 600w-os újat egy ilyen helyről. Erősítőt 20-ért és sony. kábel 10e kb. a beszerelés is kb egy tizesre jön ki.
2011. máj. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha igényes és szolid/minőségi cuccot akarsz akkor szerintem a SAL és az MNC márkát hanyagold mélyládába! Erősítőbe viszont van jó MNC!


Kb olyan 20-30ból meg lehet úszni egy szolid de mégis félstudió hangzású bass rendszert! 10-15-ből veszel egy 300/150W-os monoblock erőlködőt és teszel mellé egy jó minőségű mélyádikót (Mac Audio,Pio,Dark Blue,Helix) ezek a jobb fajták! Ha olcsóbban meg akarod úszni akkor külön csináltasd hozzá a ládát! Ha egy kész ládát veszel akkor nem tudod a te hallásodra hangolni,viszont ha elmész egy jobbfajta asztaloshoz akkor az megcsinálja neked az ideális ládát(hány liter,mekkora,hangterelés,zárt vagy reflex..) így tényleg a te hallásodra lesz hangolva!


Használtan erősítőt nem vennék(ki tudja ki hogy nyúzta) ha pedig mélynyomót veszel akkor ellenőrizd le(peremek,kivezető szál,tekercselés,esetleg multiméterre rákötni és ellenőrizni az OHM-os ellenállását) SOK SIKERT A HANGHOZ!!

2011. máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!