Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2001-es VW Golf IV,1.4 Benzin,...

2001-es VW Golf IV,1.4 Benzin, AHW motorkódos. Az egyik hidrotőke csattog, hogy állapítom meg, melyik?

Figyelt kérdés
Hány km-et mehetek még vele? Azt mondta egy szerelő, hogy mindet cserélni kell, az 16xkb 3000 pénz....
2011. máj. 2. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Dehát a golf elnyűhetetlen, nem?????


Egyébként a helyedben kipucolnám az összeset, és megnézném, hogy úgyis kopog-e. Hidrotőke-tisztító általában a megoldás.

2011. máj. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 T5- ***** válasza:
Hát, ha a hidró csattog, akkor ahoz eléggé le kell bontani. Leszedsz mindent mintha vezérlést cserélnél, és ha kivetted a hidrotőkét, akkor megnyomogatod. Amelyik kemény az jó, amelyiket két ujjaddal össze tudod nyomni, az kuka, és szinte biztos, hogy az csattog. Az a baj, hogy így fülre nem tudod megállapítan, de az is lehet, hogy csak beszopott valami mocskot, vagy nincs neki elég olajnyomás. Szóval ha már lent van, akkor szerintem pucold ki. Vagy vegyél újat, de azok közt is van ami selejt, szóval nem egy egyszerű menet.
2011. máj. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csattog valamelyik hidrotőke, akkor érdemes cserélni az összeset.
2011. máj. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is csattogott a fiatban, beletöltöttem egy flakon hidrotőke-tisztítót, kb ezer km és elhallgatott... Tudom, jobb újat venni, meg elvinni szerelőhöz... Nekem lecserélni az olajat olcsóbb volt, mint elvinni szervízbe, meg venni 12 hidrotőkét...
2011. máj. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!