Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja a Keeway...

Mi lehet a baja a Keeway motoromnak? (Gúnyolódók kíméljenek, tom hogy nem top kategória. Ez az kis hibát leszámítva tök jó motor)

Figyelt kérdés
Keeway Matrix 2009-es motorom néha egyszerűen nem indul, majd kissé nehezen elindul, és mintha mi se történt volna normálisan megy. Ezt megcsinálja hetente egyszer. Mi lehet a baj? Szikra van mindig. 50 ccm 2 ütem.
2011. máj. 2. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Hidegen csinálja? Talán rossz hőértékű a gyertya?
2011. máj. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne megfigyelni a körülményeket, pl. hőmérséklet, vagy eső után stb.

Esetleg valami szivatóval kapcsolatos gond?

2011. máj. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Általában akkor csinálja ha megyek vele, 20 percre beszaladok mondjuk a boltba, és utána nem indul el. A gyertya meg minden a gyári benne.
2011. máj. 2. 23:58
 4/5 A kérdező kommentje:
Esőben nem motorozom, levegő hőmérséklete is normál. (kb 20 fok)
2011. máj. 3. 00:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem X-ray 50-em van, és hasonlóan viselkedik. Hideg motorral könnyen indul, de mikor már üzemi hőmérsékletű a motor, nem indul (magától). Nyomhatom bármeddig az indítógombot, forgatja a főtengelyt, de nem indul. Ha húzok neki indítás közben gázt, akkor elindul gond nélkül. Gazdag a motor, szerintem a te esetedben is. Ilyenkor a karbin kell állítani. Engem pl. nem zavar, mert inkább kapjon kicsivel több anyagot, minthogy besüljön.

Üdv!

2011. máj. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!