Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiért lehetne ezt a...

Mennyiért lehetne ezt a sisakot eladni?

Figyelt kérdés
Kapott anyukám néhány éve egy bukósisakot, nem használja, mert akivel motorozhatott volna már nem él, így csak őrizgetjük. :( teljesen új Caberg Helmets a márkája, l-es méret, de sehol sem találok ilyet és nem értek a motoros dolgokhoz. A plexi alatt egy sötétítő rész is van. van még egy derékvédő/vesevédő Snox márkájú, az is új. Ilyet sem találtam. Mennyi lehet az áruk? Kb. ra megírjátok azt is megköszönném. Remélem nem törlik a kérdésem, nem itt szeretném eladni!!! Csak az árra vagyok kíváncsi.
2011. máj. 4. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:

A sisak Caberg de milyen? A "Caberg Helmets" az "Caberg sisakok"-at jelent. A típusa is rajta van valahol. Ha máshogy nem megy rákeresel a Caberg-re a google-ben és a képkeresővel megkeresed a képét.

A vesevédő az pedig SHOX, nem Snox. 2-3 ezer ft.

2011. máj. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat. a sisakon csak ennyi feliratot találtam, merre szokták beleírni a pontos típust? már egy csomó oldalt végignéztem, ilyet sehol sem találok ami nekünk van. köszi előre is és köszi a javítást, elnéztem a betűt :)
2011. máj. 6. 14:38
 3/4 anonim ***** válasza:
kephost.com-ra tolj fel egy képet!;)
2011. máj. 9. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2011. máj. 9. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!