Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tapasztalatod a márkaszervízek...

Tapasztalatod a márkaszervízekről?

Figyelt kérdés
Szerintem nemtörődöm, drága, nagyképű banda az összes. Valamint semmivel se értenek jobban hozzá mint egy maszek szerelő. Amíg megvásárolod az új autót nyalják a seg.ed utána le se sz...
2011. máj. 6. 11:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp mellettük szól a felszereltség, meg az ott dolgozók tipusismerete. A többi stimmel. Van úgy, hogy nem lehet őket megkerülne.
2011. máj. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ugyanaz a véleményem róluk, mint a kérdezőnek.

Flegmák, hanyagok, átvernek.

Ha belegondolsz, egy maszek szerelőnek alapvető érdeke, hogy visszajárjanak hozzá minél többen. Ha ezt el akarja érni, kedvesen bánik a kuncsaftokkal, és precízen dolgozik.

Egy márkaszervízben, 70-80 ezerért dolgozó beosztott szerelőnek az az érdeke, hogy hagyják már őt a francba pihenni...

Az elején meg voltam győződve, hogy a dévúmat csak dévú márkaszervizbe viszem, hiszen ott értenek hozzá a legjobban. Hát, hamar kiábrándítottak...

2011. máj. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem mindig is Porsche autóim voltak. Na annak a márkaszervize kegyetlenül drága és még felszínes is. Ha oda viszed be a kocsidat, bizony nem egyszer milliók röpködnek. Amíg a haverom ott dolgozott, addig más volt a helyzet kicsit.

Vannak olyan dolgok, amihez kell a márkagarancia és a gyári technológia, de nem mindenhez.

2011. máj. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Régen elhordtam a helyi vw márkaszervízbe az autómat. Szerintem kiszámláztak olyan dolgokat amiket ki se cseréltek. Mióta ajánlottak egy környékbeli srácot azóta oda járok. Én megveszem a Bárdiban ami kell ő pedig beszereli. Most cseréltem fékbetétet és féktárcsát az autón 37-38 000 ft ból megúsztam de kíváncsiságból megkérdeztem a vw szervízt is azt mondták a fékbetét 34,500 ft a tárcsát meg se kérdeztem. (egy Tdi Poloról van szó)Így nem fizetek vagyonokat nem kell elviselnem a bunkó munkafelvevőt + amit kifizetek az bele is kerül az autóba nem csak a számlán szerepel. Egyébként maszek szerelőt ajánlás alapján érdemes választani. Mindenkinek jó utat kívánok!
2011. máj. 6. 13:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem bízok bennük, mert nem lehetsz ott az autó mellett. Egyszer vittem céges kocsit olajcserére, márkaszervizbe, garancia miatt. Azt csináltam előtte, hogy az olajszűrőt megkarcoltam a csere előtt, hogy ne tudjanak mellébeszélni, hogy ki van cserélve az olaj. Szerencsére ki volt cserélve.

Nagyon drágák, nem járok ilyen helyekre saját autóval. Magam veszem az alkatrészeket, olajokat, szűrőket stb. és ismerős szerelővel beépíttetem és tudom, hogy mi van kicserélve.

2011. máj. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Annyit hozzátennék, hogy egy haverom a békéscsabai vw szervízben dolgozott (már eljött onnan és otthon dolgozik.) ő mondta, hogy az olajcsere sokszor annyiból állt, hogy leengedték az olaj 3/4 részét, csavar vissza belelöttyintettek egy kis olajat, olajszűrő csere és viszlát. Mindezért kiszámláztak egy irreálisan magas összeget. Ha egy-egy vevő visszajött, hogy gond van autóval... "elnézést mi a szervízt elvégeztük, lehet mással van a gond"... no comment
2011. máj. 11. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!