Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 110 ccm es kínai quadot...

110 ccm es kínai quadot szeretnék átalakítani félautomatára. (most automata) Lehetséges? Ha igen, kb. mennyibe kerülne? Mit kell még tudni az átalakításról?

Figyelt kérdés
2011. máj. 7. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát szerintem bonyolult és elég költséges is lenne. Komplett új váltó kell, amit ehhez a típushoz biztos nem találsz így másikat kellene átalakítani aztán valahogy a helyére tenni. Macerás lenne nagyon szerintem. Meg nem is működne megfelelően, jobban teszed ha veszel egy másik quadot.
2011. máj. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mit jelent a félautómata, de ha csak azt szeretnéd hogy gombnyomásra váltson de te kuplungolsz akkor egy áttételes villanymotort kjell a váltótengelyre kötni...mehg persze egy kis elkektronika végálláskapcsoló stb
2011. máj. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs bennük váltó, tehát nem lehet. Variátor van bennük, azt házilag sose csinálod meg félautomatára.
2011. máj. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de ez valójában úgy 'automata' hogy 1 sebességes.(wexxtor pont hu)-innen néztem, hogy annyiban különbözik az automata a rendes sebességestől, hogy a normális váltón több fogaskerék van, mint az automatán.
2011. máj. 8. 09:48
 5/5 A kérdező kommentje:
*Ha hülyeséget írok, javítsatok ki légyszi. Köszönöm
2011. máj. 8. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!