Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyiért tankoljátok meg az...

Mennyiért tankoljátok meg az autót? Mindig tele, vagy csak pár ezerért?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 14:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is teletankolom,bár szakértők szerint (nem kell ehhez szakértőnek lenni) így nő a fogyasztás.Ugyanakkor én sokkal hatékonyabban be tudom osztani a naftát,ha tele tankkal indulok,mintha mindig csak belecsepegtetnék.Valamint,ha telenyomod,nem spórolsz rajta sokat ugyan,de nem vagy kitéve annyira az áringadozásnak.Persze ez nem igaz az elmúlt hnapokra,mert monoton növekedett az ár.De régebben simán kibekkeltem egy áremelést.Meg,ha teletankolod,akkor legalább van mit leszívni este a tolvajoknak:D
2011. máj. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk engem nem érdekel az áremelés,mert én mindig 5000-ért tankolok.
2011. máj. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Olcsobb ugyse lesz a benya, szoval en altalaban tele. Persze ha nagyon szorszalhasogato akarok lenni akkor nagyobb sullyal tobbet fogyaszt, de ha tobbszor kell a benzinkutra elmenni, ott leallni ujraindulni, az is plusz fogyasztas, szoval...
2011. máj. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!