Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit lehet tudni a Yakimoto...

Mit lehet tudni a Yakimoto robogó márkáról?

Figyelt kérdés

Gondolkozom rajta hogy vegyek, de nem tudom hogy érdemes e.

Pénzügyileg korlátozott vagyok (200ezerből kell kihozzam).

Neten nem találtam semmi értelemeset a márkáról, így nem nagyon bízok benne :D


2011. máj. 13. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kínai..szerintem hagyd a fenébe! 200 000ből inkább egy használt aprilia vagy ilyesmi. Aminek ha baja van tuti van hozzá alkatrész szarásig. Ahhoz nem lesz az tuti! Egyik ismerősömnek is kínai motorja volt...párszáz kilométer után első dolga volt , hogy megszorult. ( garis volt , mégse csinálták meg ingyen!!!!)
2011. máj. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A neve alapján japán lenne, de el tudom hinni azt is hogy egyébként kínai.
2011. máj. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne dőlj be annak, hogy új motor. Egy régi Aprilia, Yamaha vagy más régebbi kiadású gép is ezerszer jobb ennél a nevenincs szarnál.
2011. máj. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mindenképpen új motorban gondolkozom. Használtat nem akarok venni.
2011. máj. 14. 12:20
 5/11 anonim ***** válasza:
De figyelj. Sokra mész vele, ha új, mikor folyamatosan lerobban és kb fél, 1 év alatt leamortizálódik, mert szar anyagból és rosszul van összerakva. De ha "új" motort akarsz, akkor hajrá, majd megszívod. Jelzem, új motorból is van ennél sokkal jobb, 200 ezer alatt...
2011. máj. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen, erre lennék kíváncsi hogy érdemes e, mert ebben az árban 4ütemű csak ez van. Egyébként néztem ki mást is ami csak 2ütemű, de nem egy noname típus.
2011. máj. 14. 13:37
 7/11 A kérdező kommentje:
igazából csak tudni akartam hogy érdemes e egyáltalán elgondolkozni ezen a típuson, vagy hagyjam a fenébe :D
2011. máj. 14. 13:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Hagyd... ennyi elég is... de te tudod...
2011. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyébként amennyivel kevesebbet eszik egy 4 ütemű, annyival veszélyesebb is is vele közlekedni, mert egyszerűen egy 50-es 4T NEM MEGY!
2011. máj. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. máj. 14. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!