Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 14éves fiúnak lehetne mellékút...

14éves fiúnak lehetne mellékúton ilyen quad-dal menni? ( többi lent )

Figyelt kérdés
Venni akarnák 1 150ccm3-mas quad-ot. Csak nem tudom hogy 1 150ccm3-massal mehetnék-e úton . Bemásolok 1 linket kb 1 olyan quad-ot akarnák venni. [link]
2011. máj. 15. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:

persze

csak nem legalis :D

2011. máj. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát a belső égésű motorok még mindig elégethető fosszilis anyagokkal működnek, más kérdés, hogyha elkap a rendőr hány forintra fog megbüntetni...
2011. máj. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja te inkább még csak áramot vezessél ameddig jogosítványod sincs. Azt hiszed majd egy 150 köbcentis quad majd kezes bárány lesz? Egy robogóval is hatalmasat lehet esni nem majd egy ilyen vadállattal.
2011. máj. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
quaddal konkrétan nem lehet közuton menni, bárha van rajta jelző akkor nem tudom. 14 évesen meg legálisan csak 50ccm3 motort használhatsz. ha van saját pályád akkor azon mehetsz quaddal.
2011. máj. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A négykerekű QUAD jogszabályi besorolása : MOTORKERÉKPÁR és legalább A1 kategória kell a vezetéséhez. Azt meg majd 16. éves kortól szerezhetsz, úgyhogy nyugi.
2011. máj. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 wapo ***** válasza:
qad, ha jól tudom közforgalomban nem vehet részt.Magánúton meg ki kér hozzá papírt? Otthon a kertemben-szántóföldemen-erdőmben-homokbányámban azt vezetek amit akarok!!! Ha körbe van kerítve!!
2011. máj. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!