Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nem indul be egy Kínai...

Miért nem indul be egy Kínai 4ütemű robogó? (4évet állt bővebben lennt)

Figyelt kérdés

Lofty SY50QT (Igazándiból lényegtelen), 70ccm

Karbi kipucolva,gyújtáselektronika kicserélve,trafó jó(gyertyakivételnél testhez rakva kövér,kék szikrát ad)

2nappal ezelött még vígan beindult,a mai nap már ritkábban nehezebben,vagy néhány pöffenést megeröltetve be sem.Benzint kap,levegőt kap. Ha be is indult füstölt, egy hirtelen gáznál visszafulladt vagy le is állt.Kb fél óra járatás után hajlandó volt befejezni a füstölést.


2011. máj. 15. 18:55
 1/5 A kérdező kommentje:

A gyertyát vagy 5x kiszedtem,drótkeféztem,kiégettem stb.

Az automata szivató melegszik,gondolom le is ereszti miután meleg lenne a blokk.

2011. máj. 15. 18:59
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom nálad mi lehet az oka, nálam is előfordult kb. egy éve, én is mindent kipróbáltam, mígnem megnéztem a szelephézagot! Na ott volt a hiba, ugyanis szinte semmi nem volt, nem zártak tökéletesen, ezért nem ment! Állítsd be és szerintem jó lesz, kb 0.3-0.4 mm, de nézz utánna a robogófórumon. Talán segítettem.
2011. máj. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mitől állítódott volna el? Nemakarok hazudni de 342km van benne. Namindegy köszönöm a segítséged,úgytűnik nemérdemes ilyen kínai vackot venni :S
2011. máj. 15. 20:33
 4/5 k.krisz03 ***** válasza:
Nálam koromdarab szorult a kipufogószelep alá, tehát ugyancsak nem zárt, mint az előző válaszadónál. 0.2-0.3-as hézag lenne egyébként megfelelő (előbbi a szívó, utóbbi a kipufogó oldalon). Vagy talán 1-1 tizeddel még lehet kisebb is.
2011. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 k.krisz03 ***** válasza:
Ja, meg hát igen. A kínaiaktól nem kell csodát várni.
2011. máj. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!