Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi Suzuki Swiftekben van...

Régi Suzuki Swiftekben van szervo a kormányban?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 21:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nincs, csak rásegítő
2011. máj. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
Nem nagyon. Enyém 95ös, nem szervós.
2011. máj. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Ja és utolsó válaszadótól megkérdezhetnem, hogy mi a véleménye erről az autóról. Én is egy olyan 95-97 es swiftet vennék. Megéri?

2011. máj. 15. 21:57
 4/20 anonim ***** válasza:
45%

Első, ezt hogy kell érteni?

Nem mondtál te butaságot, csak hülyeséget. :))

2011. máj. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:

Szia, 2. válaszoló vagyok. Szerintem megéri, olcsó (320e-ért vettem, 95ben gyártott, 98ban behozott, 3 ajtós). Fenntartani is olcsó, keveset eszik, alkatrészt könnyű szerezni hozzá (tele vannak a bontók régi féle swifttel).

Motor ügyileg is remek, csak a karosszéria gyenge.

2011. máj. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Magánszemélytől vetted vagy kereskedőtől?

Honnan érdemes szerinted?

Ja és mire figyeljek oda mielőtt megveszem(mit nézzek meg rajta, milyen kérdéseket tegyek fel, valamint próbaúton mire figyeljek)

Előre is köszi a válaszokat!

2011. máj. 15. 22:17
 7/20 anonim válasza:

Kereskedőtől vettem. Talán magánszemélytől lenne jobb, alkuképesebb, mint egy kereskedő, de mindkettő ugyanúgy át tud verni!

Vásárlás előtt nyisd fel a motorháztetőt, nézd meg milyen állapotban vannak az alkatrészek, nincs-e valami elrohadva, minden a helyén, nincs-e semmi furcsaság. Nézd meg jó-e a világítás, én ezt elfejetettem, és úgy vittem haza, hogy semmi világítás nem volt rajta, sőt az egész kábelrendszer egy káosz volt. Ez egy hetet jelentett a szerelőnél... Nézd meg jó-e a váltó és a fék, esetleg milyen állapotban vannak a gumik. Kérdezd meg mire használta az autót (ebből sok mindent le lehet szűrni, pl ha fuvarozásnál, építkezésnél stb használta akk az le van strapálva, tehát ink ne vedd meg), mennyit ment vele, mennyit fogyaszt, volt-e balesete.

Megjegyzem szüleim szerint nyugdíjasoktól a legjobb autót venni, mert ők vszeg alig használják, de szép rendben, garázsban tartják az autót! :)

Sok sikert a vásárláshoz!

2011. máj. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2011. máj. 16. 10:47
 9/20 anonim ***** válasza:

21:59 nem értem, hogy mit nem értel a válaszomom?!

Röviden tömören válaszoltam a kérdésre. Most minek írtam volna litvániát? Swiftem van csak tudom, hogy mi van benne és mi nincs. Azért ennyit engedjél már meg nekem, Légyszíves! köszi

2011. máj. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

amúgy egyszerű vezetni a swiftet?

könnyen belejön az ember?

2011. máj. 16. 12:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!