Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha megyek vezetni tanulni...

Ha megyek vezetni tanulni érdemesebb benzines autót választani vagy dízelt inkább? Várom a tapasztalatokat!

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 22:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A dízelek többnyire kis fordulaton nyomatékosabbak, ez az elindulást könnyebbé teheti.
2011. máj. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Viszont, ha már megtanulok benzinessel, akkor utána nem lesznek nehézségeim. Javítsatok ki, ha tévedek.

Am köszi a választ:)

2011. máj. 17. 22:42
 3/17 anonim ***** válasza:

Minden autó más.

Olyanon tanulsz, amilyenen akarsz, én már vezettem 66 autót, volt dízelből is szar, benzinesből is szar.

Az butaság, hogy a dízelek alul nyomatékosak, amíg nem tölt a turbó, halottak.

2011. máj. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ja. Csak akkor nem sok értelme volt feltenni a kérdést. De elfér a többi közt.
2011. máj. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nagyon okos 22:49-nek, aki már vezetett 66 autót:


Mi van abban az esetben, ha a dízel nem turbós? El se indul?

2011. máj. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Dehogynem indul, csak azt mondtam halottak. A szívódízelek fent is.

Amúgy bármilyen autóval el lehet indulni csak kuplunggal. Csak kérdés, hogy 1 mp alatt vagy 15 mp alatt.

2011. máj. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
amugy nekünk az autonkban a turbo elindul rögtön ahogy a gázra lépsz a benzinesnél szokott ugy lenni hogy egy bizonyos fordulatnál kapcsol be pl audi tt 1.8t
2011. máj. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

én benzinesen tanultam, am mind 1 melyiket választod, nem azon fog múlni a vizsgád hogy diesel vagy benzines -e.

sok sikert a vezetéshez:)

2011. máj. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

22:53


Akkor talán jobban el kéne mélyednek a motorok világában, hogy ne járasd le magad ilyen ostoba válaszokkal.

Vesd össze néhány benzines és dízelmotor (lehet szívó is) nyomatékgörbéjét, már ha el tudsz igazodni azon a fura vonalakon.

2011. máj. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Sztem benzinesen. De amúgy tök mindegy, úgyis minden autó más. Én benzinessel tanultam, forgalomban soha nem fulladtam le, aztán amikor a családi kocsit vezettem, azzal az első úton többször is. Szóval minden autó más, mindegyiket meg kell szokni.
2011. máj. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!