Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek melyiket érné meg...

Szerintetek melyiket érné meg jobban? Yamaha fz6 fazer 2007-es vagy Yamaha xt660x 2007-es

Figyelt kérdés
Mindennapi haszlálatra, alkalmankénti túrákra szeretném eldönteni, hogy melyiket vegyem meg. Veleményeket kérnék, főleg azoktól akiknek tapasztalata van valamelyikkel motorral!
2011. máj. 19. 15:12
 1/1 anonim válasza:
Szia! nekem fazer 600 van és meg vagyok vele elégedve, elsősorban túrásársa használom, meg hétvégi motorozásokra, motoros talikra stb. Tehát egyértelműen szabadidő motor számomra. Yamaha xt660x nem ismerem, olvass utána fórumokon egyébb helyeken. Ismerőseid között van akinek van akármelyik, kérd kölcsön, h menj pár kört, hidd el megéri! Én a fazert ajánlom :)
2011. nov. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!