Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Golf 3 1.4-es vagy 1.6-os...

Golf 3 1.4-es vagy 1.6-os benzines motorral? Mennyi lenne a fogyasztásuk kb?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik érné meg jobban (kezdőkocsinak lenne) úgy hallotam az 1.4-es nagyon gyenge az 1.6-os meg sokat fogyasztana? vagy pont az nem erőlködne és nem enne annyit, nem tudom melyik lenne a jobb. :S
2011. máj. 25. 08:58
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:
ezt az oldalt már néztem [link] én a személyes tapasztalatra lennék kiváncsi
2011. máj. 25. 08:59
 2/35 anonim ***** válasza:
Nekem inkább az autóval lenne problémám, a helyedben megnézném a Mazda-Toyota-Nissan vonalat, ha a Suzuki nem tetszik.
2011. máj. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
Annál személyesebb tapasztalatokat, mint amiket azon az oldalon olvashatsz, nem is kívánhatnál.
2011. máj. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
nem lenne rá annyi pénzem különbem sem az volt a kérdés. 500k-m van az egészre átírás + kötelező szervizek.
2011. máj. 25. 09:16
 5/35 anonim ***** válasza:
Épp ezért mondtam, ha csak ennyid van rá, ne olyat vegyél, amire utána vagyonokat kell költeni, hogy működőképes maradjon. A VW-ek sajnos még újonnan sem túl megbízhatók, nemhogy 15-20 évesen.
2011. máj. 25. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
látod ez a baj valaki azt mondja hogy nagyon jó autók ha rákölt az ember egy keveset valaki meg azt mondja hulladék... tanácstalan vagyok
2011. máj. 25. 09:34
 7/35 anonim ***** válasza:

Jogos, mindenkinek más a tapasztalata. Ilyen idős kocsinál amúgy már a japán sem garancia, hogy jó lesz. Vedd azt, amelyiket szeretnéd, úgyis a saját tapasztalatod fogja befolyásolni a jövőbeli vásárlásaidat. :) Kezdő kocsinál amúgy teljesen mindegy a teljesítmény, talán még később is.

9 éve vezetek, összesen 66 autó volt eddig a kezem alatt, van viszonyítási alapom. Mégis nagyon szép élményem fűződik egy halálán lévő Favorithoz, jó volt vezetni. Miközben egy ML320CDI nem tett boldoggá.

2011. máj. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Ne hallgass rájuk a 3as golf tejlesen megbízható, de TDI-t vegyél! A motorja örök életű (persze amit megkíméltek).
2011. máj. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:

nekem már 4 autóm volt eddig.


1.0 az 1.6 osig. Karburátoros meg injektoros is volt.


Kezdetben mikor megveszed a kocsit mind 5 liter körül kajál.


Eltelig egy tél, következő nyáron már 6-7 liter.


Eltelik még egy tél, következő nyáron 8-10 liter, és már kezd szétesni a futómű.


Mindez normál napi használat mellett úgy hogy nincs agyon hajtva pest megyében.



Ezek alapján én nem fektetnék be túl sok pénzt kocsiba, mert nem érdemes ilyen utakra meg a benzineket is úgy butítják ahogy tudják a magyarok, mert senki sincs megfizetve sehol sem meg kapzsik is.

2011. máj. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a választ.
2011. máj. 25. 09:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!