Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hova kell fújni a fertőtlenítő...

Hova kell fújni a fertőtlenítő spray-t?

Figyelt kérdés
Feltettem egy kérdést itt a gyik-on,a klíma tisztításával kapcsolatban,és jött is egy csomó hasznos válasz.De elakadtam,mert miután megkaptam a pollenszűrőt,kellene befújni a fertőtlenítővel a rendszerben.Nem tudom,hogy hova kell,hogy minden szellőztetőjárathoz,nyíláshoz eljusson a spray.Egy NISSAN ALMERA autóból szeretném kinyírni a kórokozókat.Az eladó valami nyílást,járatot emlegetett a pollenszűrő alatt,hogy oda kell befújni,de ott csak egy ventilátorszerűség van.Legalábbis én nem láttam mást,ahová be lehetne sprayezni.Főleg,hogy az egész tartalmát bele kell engedni.Ha valaki tud valamit,megkérem hogy egy pár jó tanáccsal álljon mellém a bacilusok ellen vívott harcban :) Köszönöm előre.
2011. máj. 25. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:

A beáramló levegő által jut el a befújt anyag a rendszerbe.

A pollenszűrő házát kell megbontsd és megtalálod azt a nyílást amin beáramlik a levegő - akár a ventilátoron keresztül is.

2011. máj. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A másik kérdésednél mindent leírtam részletesen. Én vagyok az utolsó hozzászóló!
2011. máj. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi,megkaptam.Megyek is adni egy "bal egyenest" és egy "jobb horgot" a bajcsinálóknak :)
2011. máj. 26. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!