Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért ilyen olcsó? Megvegyem?...

Miért ilyen olcsó? Megvegyem? Link: www.hasznaltauto.hu/auto/daewoo/nexia/daewoo_nexia_1.5i_gle- 4780444

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből én hasonló korú suzukit nyugodtabban vennék. Volt már daewoom, nagyon nagy megkönnyebbülés volt, amikor 6 éves korában meg tudtam szabadulni tőle! Aztán ki tudja... Lehet, hogy ez egy jó tipus, jó széria, és érdemes foglalkozni vele. Meg kell nézni, alaposan megvizsgálni, hogy volt-e törve, motor, futómű jó-e, stb. Ill. megtudni, hogy mit jelent a "futómű felújítva"...
2011. máj. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14 éves a kocsi, azért olyan olcsó. ráadásul jó nehéz, úgyhogy szerintem ez, és az öreg motor kombinációjaként sokat is fogyaszt. Ráadásul az ilyen autókban az öregség miatt sorra jönnek elő az elhasználódás okozta gondok, a legváratlanabb helyeken, és helyzetekben. Nekünk is van egy 15 éves autónk, és most van abban a periódusban, amikor már több vele a gond, mint a haszon.
2011. máj. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért? Ez olcsó??
2011. máj. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!
2011. máj. 27. 15:40
 5/7 anonim válasza:
Én 400-450körül nézgelődök kocsik után, de kizárólag swiftre van esély.Ezek olcsóak, keveset esznek és sztem megbízhatóak is.
2011. máj. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nexiák között szerintem ez inkáb kimondottan drágának számítana, de egyébként jó kocsi.
2011. máj. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha valóban jól volt tartva,akkor fintorogva,de érdemes érte kifizetni.Bár a fogyasztói érték nagyon sokrétű,van akinek sz@rt sem ér,de van,aki szívesen elvinné...
2011. máj. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!