Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan kapcsoljam ki a blokkol...

Hogyan kapcsoljam ki a blokkolást?

Figyelt kérdés
A Honda Dio-m leblokkol 50 felett és alig tud gyorsulni tovább.Hogyan lehetne kiküszöbölni ezt a "problémát"?
2011. máj. 28. 17:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. Gyárilag tervezték ilyenre. Ez bevásárló motor, nem sportrobogó.
2011. máj. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor másnak miért megy gyárilag 70-el?:/
2011. máj. 28. 17:46
 3/9 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy gyárilag annyit megy. Max óra szerint annyit.

De ha mást nem, égesd ki a kipufogót, vagy vegyél rá rezót. Akkor jobban fog menni.

2011. máj. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elektronikus tiltás van benne. Egy másik gyújtással többet fog pörögni, és megnő a végsebesség.
2011. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hogy értve másik gyújtással?
2011. máj. 28. 20:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyújtás elektronikáról beszélek, abban van tiltás ami egy fordulatszámnál nem engedi tovább pörögni.
2011. máj. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Viszont 10-20 km többletért kinyírod a mocidat nyár végére.

Azt is megemlítve,hogy ha 40 (mert ugye ez a MEGENGEDETT) helyett 50-nel elkapnak az "csak" 30 000-ben fáj.

A 70-nél viszont már le is lőhetnek vagy öt év börtön jár bár ez nem biztos.

Az viszont igen,hogy a helyszíni bírság (tudomtudom,téged sosem kapnak el de ha mégis) 60-nál már 90 (!!!) ezer.

Szerintem is tuningolj.

Vagy nőj gyorsan és vegyél egy nagymotort azon könnyebben meghalhatsz.

2011. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ez a gyorsuljunk típus...már estem párat még az elején(nem mentem többel 30-nál) és nemakarok többet főlegnem ilyen 70 km/h-val...csak az én mocim a leglassab a baráti társaságból és jólenne,ha többet is tudna...:)
2011. máj. 28. 21:26
 9/9 bp1985 ***** válasza:
Minek menjen 40-nél többet? Előző is leírta, hogy 40 a MEGENGEDETT. 70-nél már akár meg is halhatsz. Csattantam már pizzafutárral, nem adta meg a jobbkezet, már nem futár.
2011. máj. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!