Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót kéne vennem az...

Milyen autót kéne vennem az alábbi célra?

Figyelt kérdés
Fontos, hogy ne fogyasszon sokat tehát elég valami kisebb köbcentis, kizárólag városi használatra, 1 max. 2 személynek. 2001-es évjáratnál ne legyen öregebb és nagyjából 700-750.000 Ft van rá átírási és egyéb költségeket nem beleszámolva.
2011. máj. 31. 13:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

'mert életveszélyesebbnek tartom a hagyományos méretűeknél. '

Félted az életed?! Akkor itt a kocsid. Vedd meg,használd,ne fikázd ebben garantáltan megmaradsz.

[link]

Ugyan 10-nél öregebb de többet ér mint 10 Smart vagy Suzuki! Jössz egy sörrel a tippért.

Ja,vizsga 20 000,kölcsönadásival megspórolható az átírás és 7-8 liter benzin ára gázzal megy 100 km-t...

Lehet fikázni.

2011. máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Nézegettem én is Corsa-kat, a C széria jó lenne, csak a legtöbben korához képest sok km van, de persze vannak kivételek, lehet pont azokból fog kikerülni a végső..:)

Utolsó.. hát nem az hogy féltem az életem, csak a Smartoknál mindig eszembe jut, hogy ha pl egy lámpánál valaki belémszáll hátulról ott már egyből engem is tör az autóval együtt, hozzáteszem nem ültem még soha Smartban, de valahogy én így képzelem..

Elhiszem, hogy egy Merci biztonságosabb, de nem hiszem, hogy napi szinten való városon belüli 50-60 km-es távokra egy 230 lóerős autót kéne vennem ami azért már 26 éves.. :D

De azért kösz a tippet

2011. máj. 31. 23:54
 13/21 anonim ***** válasza:

[link]

:o)

2011. jún. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Figyu: DACIA LOGAN, komolyan. Ár-érték arányban messze veri szinte az összes kapható autót, akár újban akár használtban gondolkodsz. Fateromnak van, 2004-es, állati megbízható, Renault Motor, kényelmes, jól pakolható és Budapesten városban használva 5 litert fogyaszt ha ő vezeti (7-et ha én :) és gyakorlatilag a vizsga díjon és a kötelező olaj és szűrőcseréken kívül SEMMIT nem kellett rákölteni mióta megvan, igaz garázsban áll és nincs agyonhasználva.


Itt van néhány:

DACIA LOGAN 1.4 SZERVÍZKÖNYVES 2004/6 790eFt

Centrálzár, vezetőoldali légzsák, ködlámpa, rádiós magnó, középső kartámasz, manuális (5 fokozatú) sebességváltó.

[link]


DACIA LOGAN 1.4 Ambiance 2004/11 799eFt

CD-s autórádió, centrálzár, immobiliser, ködlámpa, manuális (5 fokozatú) sebességváltó, színezett üveg, vezetőoldali légzsák, 25%-tól elvihető.

[link]


lehet 700 körül is kifogni, de alapvetően olyan 800 körül van ezeknek az ára.

2011. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
39%
Abban a Dacia Logan-ben nagyon szépen csináltak egy rekeszt kesztyűtartó fölé. De légzsák helyett.. Hát szánalmas. De egyébként aranyos autó meg minden, csak borzasztóan egyszerü és kizárólag a vezetőt részesíti előnyben, utasaira nagy ívben szar. Én inkább vennék egy 26 éves Mercit, az autó még most is. Ezek a Daciák már néhány év múlva sem lesznek azok. Amúgy hidd el, városban is szükség van arra a 230 lóerőre.
2011. jún. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 reno010 válasza:
Swift:D
2011. jún. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Attól is függ mennyit kell bele pakolni, a 2 üléses kisteherszállítók olcsóbbak 4/5 üléses társaiknál, ha tényleg nem szükséges a hátsó üléssor akkor mindenképp ilyesmit néznék:


Citroen C2: [link]

Peugeot 206: [link]

Toyota Yaris: [link]


De amúgy az úgymond "normális" kivitelű autókból is van választék:


Fiat Panda: [link]

Renault Twingo: [link]

Suzuki WagonR+: [link]

2011. jún. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Suzuki ,mindenképp. Nem fog inged gatyád rámenni a javításokra . A Smart-tal ellenben !
2011. jún. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
SUZUKI SWIFT: ennyi pénzért két légszákos klímás is van
2011. jún. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Polski fiat Turbo
2011. jún. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!