Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Racsnis kulcs készlet! Melyik...

Racsnis kulcs készlet! Melyik készletet érdemes venni ami elég sokáig bírja, nem törik stb?

Figyelt kérdés
2011. jún. 1. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg normális felszerelést akarsz, akkor csak el kell kerülni a barkácsáruházakat és társaikat.

Menj be egy hagyományos szerszámboltba, ott kinyitják, megmutatják, tanácsot is tudnak adni.


Márkát nem nagyon tudnék mondani.

A munkahelyemen Beta van, egész jó, csak szerintem kicsit drága otthoni felhasználásra.

A Proxxon szimpatikusnak tűnik, de nem használtam annyi ideig, hogy tudjak róla bármi érdemlegeset mondani, az árával sem vagyok tisztában.

Idehaza még mindig egy anno Svédországból kapott 30 éves készletet használok, ami kellett mellé, azt egyesével megvettem.

2011. jún. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez nagyon egyszerű.

1-2000 forintos gagyi,ötezer körüli átlagos,tízezer környéki jó,tizenezer - nagyon jó !

Persze EGY kulcs áráról beszélünk.

[link]

A BETA a garancia miatt jó választás.

De 10 000 felett mindegy.

[link]

Sok sikert!

2011. jún. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mannesmann
2011. jún. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beta,Berner !
2011. jún. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A beta nagyon jó, de már csak árny és por a korábbi minőségéhez képest. King tony nem lehet csalódás, azonban a KS tools sokkal olcsóbb és talán jobb is mint a king tony.
2017. jan. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!