Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 50ccm cross motorok közül...

50ccm cross motorok közül melyiket érdemes megvenni, melyikbe van erő, gyorsul és megy a legjobban?

Figyelt kérdés
2011. jún. 2. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
250 köbcenti alatt én nem vennék crosst
2011. jún. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen 2 ütemű legyen.:) Az a legfontosabb szerintem ezen a téren,mert a 4 ütemű nagyon lomha 50ccm-ben.:)
2011. jún. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
1. válaszoló.Semmi értelme nem lenne megvenni egy 250ccm-s cross-t(hiába van rá jogsija,ha van),mivel semmi tapasztalata nincs ezen a téren...gondolom..ha olyat akarsz venni.:D
2011. jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ÁLJ ismét tévedés megint haladunik az enduro fele -.-" a crossra semmilyen jogsi nemkel kedves utolsó mivel nem közlekedhet legálisan közuton
2011. jún. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
és ritka az 50es igazi cross max nagyonkicsi méretbe szerintem a kérdező is endurora gondol
2011. jún. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

50-es cross nincsen, max pitbike meg ilyen szarok vannak amiben semmi erő nincsen, kb mint egy simson olyan lesz

van még a 85-ös, hát az olyan amilyen, valamennyi erő van benne, ez tényleg már krossz jellegű, de nem kell sokat várni, kisebb gyereknek pedig veszélyes lehet attól még

van még a 125-ös ettől erősebb motort átlag használónak nem igazán tudok elképzelni, mármint nem tudná kihasználni még ezt sem, nagyobb gyereknek pedig jó választás, persze olyannak, aki nem fogyatékos, és már leér róla a lába, és persze nem első motorja, itt egy simsonos tapasztalat azért jól jöhet

eddig természetesen csak a 2 üteműekről írtam, van még a 250-es 4 ütemű, erőre ugyanaz, mint a 125-ös 2 ütemű, csak a 4 ütemű ezerszer szervízigényesebb mint a 2 ütemű, és jóval drágábbak is a szervizek

a versenyzők mégis 250-es 4 üteműt használnak általában versenyeken, hiába nehezebb, egyenletesebben adja le a teljesítményt, ellentétben pl a 125-ös 2 ütemúvel, amit pörgetni kell, aztán jön a hirtelen rántás a karodon, úgy megindul, hogy meglepődik az ember rendesen


még megemlíteném a 250-es 2 ütemű motorokat, és a 450-es 4 üteműeket, hát ezt hobbista csak abban az esetben vegyen, ha legalább 2 éves kora óta motorozik, vagy 120 kiló

üdv, remélem segítettem, és nyomhatsz egy zöld kezet is, ha hasznosnak találtad a kommentemet

2011. jún. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
igent 2 ütemüt akarok,bocs én irtam el olyat akarok amin van lámpa az az endúrót
2011. jún. 2. 20:56
 8/11 A kérdező kommentje:
simsonos tapasztalat van:D
2011. jún. 2. 20:59
 9/11 anonim ***** válasza:

hát az enduro, gondolom 50-esre van jogosítványod

hát én hallottam a dt 50-ről talán azt nézd meg, de nem megy jobban egy simsonnál

vannak 50-esek, amik talán mennek 80-110 körül, de azok csak kövesre jók

2011. jún. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
márkákat írjatok!!és olyat amit 110ért lehet venni,:D kösz
2011. jún. 4. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!