Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorosok, ti szoktatok...

Motorosok, ti szoktatok inteni egy olyan robogósnak aki már elég komoly géppel közlekedik?

Figyelt kérdés

Gondolok pl egy ilyenre:


[link]


2011. jún. 4. 11:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én egy Simsonosnak is intek...

Az összetartozás nem típus/fajta függő szerintem.

1100gixer

2011. jún. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egy nagyon szép válasz volt! Sok helyen olvastam h pocskondiázzák a robogósokat...de látom van kivétel:)
2011. jún. 4. 11:38
 3/10 T5- ***** válasza:
22%

Soha.

A kis robogósaknak még akkor sem ha ők kalimpálnak, a Simósnak, meg a kis váltósoknak visszaintek.

Ezekkel a nagyokkal még nem találkoztam motorral, de szemből nem mindig lehet messziről megmondani, hogy mi lesz az oldalán, húgyhogy ha intene, szerintem intenék.

Nekem a rogobó az robogó marad, az nem motor.


Veterános

2011. jún. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
t5től ezen már meg sem lepődök...
2011. jún. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Valter6672 ***** válasza:
Készítem a kezem, de csak akkor intek, ha ő is int. /rs125/
2011. jún. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 T5- ***** válasza:

15:01

Miért? Mire vezethető vissza a neheztelés? Vagy csak egy harcos kisrobogós vagy? Nem tudom, szerintem ha érdemben nem tudsz a kérdésre válaszolni akkor nem kell itt fúji a hülyeséged.

2011. jún. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Off: T5, és ha Babettás jön? Annak sem intessz? Az NEM robogó!!


On: Én intek mindenkinek, bár ha a tipikus hulyegyerek jön az agyonhajtott sufnituning robcsijával, akkor meggondolom.


Egy Babettás

2011. jún. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 T5- ***** válasza:

A Babettásnak intek ha int, nem mondtam, hogy annak nem, nem értem mire a felháborodás...

A robogó nem motor, ezt minden nagymotoros elismeri, nem értem miért kell ekkora ügyet csinálni ebből. Ez nem nagyképűsködés meg nem felsőbbrendűsködés, csak motoros motorosnak int, buszos a buszosnak. Ennyi. Ha mégy a Babszival akkor sem fogsz minden kamionosnak integetni. Ez nem a világ vége, ettől még nem kell kiközösítettnek éreznie magát a robogósnak. Ha meg annyira motorosnak érzi magát, akkor abból a pénzből amiből robogót vett, vehet motort is.

2011. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jaj ez nem felháborodás akart lenni csak marha sokan veszik sajna robogó és/vagy bicikliszámba a Babosokat, éshát ez nagyon nem esik jól:S Persze tisztelet a kivételnek :)))
2011. jún. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi azokat válaszokat amik a kérdésemre adtak választ!
2011. jún. 4. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!