Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért csinálja ezt az apukám?...

Miért csinálja ezt az apukám? Avagy " a köbcenti az köbcenti . "

Figyelt kérdés

Motorvásárlásba kezdtünk . A tesóm nemsoká 14 lesz , és kapni fog egy Yamaha DT 50-est ami 26-28 lóerős és 50 cm2 -s . Én nekem van egy simsonom , és crossot szeretnék most , de apám azt mondja hogy a tesóm Yamahája lesz az enyém . És elmagyaráztam neki hogy kur*ára nem akarok Yamaha DT 50-es endurót hanem nekem egy Honda 150 cm2 es pitbike kell ami 14 lóerős . Erre aszondja a köbcenti az köbcenti ,


ÉSHOVASZARJAK HOGY 150 ES ÉS EZERSZER GYENGÉBB ?????????????????????????????????



Nah erre véleményt -.-"


előre is thx


2011. jún. 4. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Pit Bike-al közúton tilos közlekedni. A dt meg sose volt 28Le, még 125ös ben sem!
2011. jún. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
66%
ez legyen a legnagyobb problémád, örüljél kaptatok motort ilyen fiatalon.
2011. jún. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Elkényeztetett hímp.uncik vagytok, különösen te ezzel a hisztivel. Sok 10 éves kislányt kenterbe versz ezzel a fröcsögéssel... Csak ők pónikon balhéznak. Ennél nagyobb bajod az életben ne legyen, azt kívánom.
2011. jún. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Először is próbálj meg értelmesen fogalmazni. Nem egészen értem ugyanis a problémát. Tesód kapni fog egy DT 50-est, amit majd végül te kapsz meg, de neked egy 150-es pitbike kellene, helyette kapsz egy kisebbet, de erősebbet... Na most az a baj, hogy a 150-es gyengébb vagy az, hogy ő félt a 150-estől, esetleg csak annyi a probléma, hogy nem tudsz magyarul?

Egyébként pedig ezt a 26-28 lóerős 50-est én a helyedben átgondolnám. Ha úgy hirdetik neked a DT 50-est, hogy ekkora a teljesítménye, akkor csúnyán átvertek... A 26-28 lóerőt az egykori 50-es GP-motorok sem érték el, de ezek kb. 1-2 üzemórát bírtak nagyjavítás nélkül és "ezerfokozatú" váltójuk volt. A DT 50 talán tartósabb ennél, nem is versenycélokra épült...

2011. jún. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem örülj hogy kapsz motort, ne hisztizz. Én is simosnnal kezdtem, most robogóm van de én gyűjtöttem rá a pénzt kemény munkával.

A Dt50 max 8-10 LE nem 26-28.

A pitbike lehet hogy van 15Le de azzal közúton nem mehetsz csak zárt pályán. Az erdő nem zárt pálya, ott is elkaphat a rendőr.

2011. jún. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Pitbikeval nem is úton mennék , csak hobbira kéne ... és nekem nem jönnek be az endúrók ...
2011. jún. 4. 13:52
 7/7 anonim ***** válasza:
méga 125ös sincs 26-28 LE az 50es max 10 és amugy azért iolyan gyenge az a pit mert az 4 ütemű
2011. jún. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!