Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Felétek mennyiért csinálnak...

Felétek mennyiért csinálnak egyedi méretre gyártott bukósisakot?

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemtudok róla, hogy csinálnának, de annyiféle méret van, hogy normális fejre könnyű találni. Neked ombrenagy vagy extrakicsi fejed van, hogy egyedi bukó kell rá?
2011. jún. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

elsőnek: nem csak a rettenet nagy vagy röhejesen pici fejre kell egyedi bukó. Pl a forma-1-ben, motogp-ben is mindenkin egyedi bukó van. az nyújtja a legnagyobb biztonságot.

viszont az nagyon drága. magyarországon én még nem találkoztam ilyennel foglalkozó céggel.

2011. jún. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
gondolom a kérdező nem f1 vagy motogp sztár...
2011. jún. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem csak nekik kell a tökéletes védelem. azt csak példának hoztam.


szerintem nincs azzal baj, ha valaki bebiztosítja magát utcán is. külföldön használnak jó páran méretre gyártott bukókat.


szerintem jobb ez, hogy nagyon be akarja biztosítani magát annál, mint amikor azt látom, hogy a hayabusán egy shortban meg pólóban ül valaki...

2011. jún. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!