Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autom lenne megéri?...

Első autom lenne megéri? Megvegyem? Minden müködik klimás 4 elektromos ablak hol a bibi mért ilyen olcsok?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 5. 23:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Egyrészt azért ilyen olcsó, mert manapság az autópiac - és rajta kívül még sok más iparág is - a béka segg.e alatt van :/


Mostanában elég olcsón lehet viszonylag jó állapotú autókhoz jutni!


A kiszemelt példányodat tekintve pedig csak annyit tudok mondani, hogy én a helyedben nem vennék Daewoo-t, mert elég sok rosszat hallani róluk, hogy mindig van bajuk.

Lehet, hogy a fent említett olcsóság mellett ez is közrejátszik abban, hogy ennyire alacsony az ára.


De majd nyilatkozik helyettem egy vérbeli Daewoo-s és ő majd úgyis megmondja a tutit.


Mindenesetre én nem venném meg, kicsit ütött-kopott a külseje és nekem úgy tűnik, mintha szét lenne hajtva.


Sry, Üdv

2011. jún. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ott a bibi, hogy sokbakerül átiratni a nagy köbcenti miatt (pontosabban nem nagy csak Magyarországon luxus ez már)


Továbbá kb negyedévente 40 ezer rá a biztosítás a fent említett ok miatt + félévente kb 20 ezer rá a súlyadó.


Ja meg nem utolsó sorban 400 forintba kerül egy liter benzin.



Ezekmiatt nem érnek szinte semmit a benzines autók...



Megveheted szerintem, csalódni nem fogsz benne DE

Ha nem akarsz enyni tanulópénzt fizetni (és azért írom hoigy tanulópénz, mert ha ennyiért veszed, és mégennyit ráköltesz az átiratás stb miatt azt eleve bukod)


Akkor veszel egy Suzuki-t vagy ha tartósat akarsz akkor egy Daihatsu Charade-ot.


Fele ennyiből átiratod, és a régebbi karburátoros 3 hengeres pékdányok átalakító nélkül is elvannak az etanollal.



Ha tutira akarsz menni, és olcsón akarsz üzemeltetni jó autót, akkor keresel egy céget ahol "megoldják" neked az osztrák vagy a német rendszámot, és belerakják az autógázt.

2011. jún. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért ilyen olcsó mert daewoo anno én is ezért vettem egy astra helyet.

Minden alkatrésze opel ugyan olyan megbízható sosem hagyott még cserben nekem is nexiám van.

Egyedül az elektromos ablakok kezdtek el sorban elromlani.

Én mai fejjel egy tekerős ablakost választanék.

Meg minden 15 évet öregebb autónál kezd előjönni a hátsó sárvédő ív és küszöb rohadás ezen kívül semmi probléma nincs az autóval.

Ha Pesti vagy a közelben laksz valóban rossz választás lehet a biztosítás miatt egy 1.0 suzukival talán jobbab járnál.

2011. jún. 6. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

oké értem csak hirtelen ugymegfogott hogy huu klima/szervo abs stb 200-ért néztem swift-eket is de azt nemkapok normálist hasonlo évjáratbol 270 300 alatt:s igen az átirás pár ezerrel több de néztem netris-ken a biztositásom 1.0-res swiftre 15-lenne 1.3 asra 18 1.5 ös nexiára 20 negyed évre a sulyadot azt nemtudom de elvégre 100-150 kiloval nehezebb a swiftnél tehát az se lehet olyan huzos huuu most bajban vagyok amugy igen pesti vagyok 98% ba városban használnám nyáron lenne 2x 3x elmenve egy odavissza 2000-km es utra és kb 280 + átirást tudnák rászánni és nemszeretnék 15 évnél öregebb verdát mit alyánlanátok

?

2011. jún. 6. 07:07
 5/9 A kérdező kommentje:
utolso a tied mikori menyit futott és menyit kajál?
2011. jún. 6. 07:19
 6/9 anonim ***** válasza:
Második kicsit elnagyolta. Átírés minde autónál azért mondhatjuk hogy drága. Én 1,6 (1598ccm) autót 45-50 ezerért írtam át. A biztosításom 22 évesen pesten B1-ben 9717 forint.
2011. jún. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ember ennek konkrétan nics műszerfala mármint se rádió senni:D csak fűtés meg klíma öm és azért ilyen olcsó mert régi és daewoo!
2011. jún. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Dehogy 40 ezer rá a biztosítás! Ne beszélj már marhaságot! Nekem annyi egy évre úgy,hogy A-0-s a biztosítási kategóiám. 105 le-65 KW 1250Kg.önsújjal csak 9100Forint. Akkor a Daewoo sem lehet több.
2011. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, nekem Opel Omega A Caravanom van.
2011. jún. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!