Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A szélvédőhöz "ragadt" az...

A szélvédőhöz "ragadt" az ablaktörlöm, mély csíkot hagyott a felületen. Hogyan lehet kijavítani?

Figyelt kérdés
Azt hittem, ilyen csak télen fordulhat elő,ha ponyvával takarom le az segít, vagy rosszabb lesz?
2011. jún. 6. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
mivan?
2011. jún. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vannak erre szakosodott vállakozások akik nagyobb áruházak mellett parkolóban, esetleg márka szervizeknél vállalnak szélvédő javítást, karcmentesítés.
2011. jún. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kérdés második felében arról édeklődtem, hogy nyáron is érdemes ponyvával letakarni az autót, vagy nagyobb kárt csinálok ezzel esetleg.
2011. jún. 6. 19:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Második vagyok:

A kérdés második fele: a ponyvával, ha nem durva, és könnyen le lehet emelni a kocsiról, akkor annyit elérhetsz vele, hogy nem öregszik olyan gyorsan a festés a napsugárzástól. Védi a felesleges napsugárzástól. Esetleg mint mostanában jön egy jégeső nem veri össze a fényezést.

2011. jún. 7. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!