Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Budapesten melyek a legjobb,...

Budapesten melyek a legjobb, legmegbízhatóbb autósiskolák?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ahol nem kapzsik az oktatók, nem a tanulók lehúzása a cél, ahol normálisan, korrekt módon adnak megfelelő tudást stb.
2011. jún. 9. 23:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Csigavér a Duna Plaza mögötti rutinpályával.

[link]

2011. jún. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Pontosan oda jártam, és nemigen szereztem jó tapasztalatokat...
2011. jún. 10. 00:10
 3/17 anonim ***** válasza:
Dodgem Jogsi. Csak ajánlani tudom, velem nagyon korrektek voltak, az oktató is 100%-ig tisztességes, rendes ember volt, akit kaptam.
2011. jún. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
8%

Ha "oda jártál" miért nincs még jogsid,hogy "jó" iskolát keresel ?!

Elégtelen osztályzatnál nem a tanár a hibás...

(a "kiszúrt magának" meg ósdi duma)

Aki tud az mindenütt tud.

Aki meg antitalentum vagy "egyéniség" azt a római pápa is okíthatja személyesen ha nem fogékony rá.

"korrekt módon megfelelő tudást" ??

De b@szod ha századszor is fél méterre állsz be a járda mellé a várt 10 centi helyett nem másik iskola lesz amitől ez menni fog!

A "csigásoknál" vizsgázott a csajom. A Fiam. A szomszéd lány. Plusz pénzek "lehúzása" nélkül,ELSŐRE és gyorsan.

Azóta vezetnek és JÓL mindhárman.

Most akkor melyik sulit kellene ajánlanom mint "legjobb és legmegbízhatóbb" ???

2011. jún. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%

3. neked elgurult a gyógyszered vagy mit fröcsögsz itt?

Akkora szemétláda oktatók vannak a Csigánál mint a rohadtélet, elhet nektek a normálisabbja jutott.

És aztán mi a tökömet érdekel téged, miért vált a kérdező? Nem a te dolgot. Menj inkább aztán kapálj, nem lesz erőd itt pattogni.

2011. jún. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Csigalom ! Nyugavér !

Csigajogsi - béna faxok = 1:2

:o)

2011. jún. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én is a Duna Plázához jártam,nincs róluk jó véleményem,az oktató nem foglalkozott velem,állandóan telefonált,meg az időmből beszélgetett,az órám meg ketyegett...
2011. jún. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Így van, és köszönöm, negyedik válaszoló!

Lehet másoknak szerencséje volt, de én kifogtam egy borzasztó oktatót, aki magyarázás helyett hülyeségekről beszél, ha kicsit hibázok, akkor lekezel, ahelyett hogy segítene, ráadásul már ajánlatot is tett rá, hogy fizessem le őt is, meg a vizsgabiztost is... Na köszönöm, én ebből nem kérek.

2011. jún. 12. 23:43
 9/17 anonim ***** válasza:

4-ik vagyok,másik iskolánál én nem voltam,mert hónapokba telt volna míg átvesznek.Ha már elkezdtem,végigcsináltam.

És ha pénzt kér,érdemesebb oda adni,engem elhúztak első vizsgán,pedig nem hibáztam,csak annyit hogy állítólag gyakran néztem a tükröket.És nem figyeltem rendesen a gyalogos átkelőt.nem cseréltem helyet vissza mentünk a ki indulási pontra a Duna Plázához,ott derült ki hogy nem mentem át.Másodszorra mondták adjak 25.000 borítékba,és átmegyek.Az a gond,hogy ez egy mókuskerék,amiből nehéz kimászni tömöd az oktató zsebét,rád erőlteti az órákat,amiből elvesz mindig 15 percet és 5 perccel hamarabb mész vissza...Ha meg megbuksz megint pótóra,megint vizsgadíj...Próbálj meg másik oktatót keresni inkább azt tanácsolom!

2011. jún. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 balazs00xx válasza:
18mk Xv.ker
2011. jún. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!