Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha ez áll a hirdetésben, hogy...

Ha ez áll a hirdetésben, hogy ideiglenesen kivont osztrák papirokkal eladó az autó akkor nekem ha megakarom venni és szétbontani akkor mi a dolgom vele?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 09:47
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha alkatrésznek veszed meg,akkor nem kell,hogy legyenek papírjai,úgyis miután a kezedbe kerül,hamarosan darabokban lesz...csak majd inkább a bontóból(arra mindenképp figyelj,hogy hivatalos helyen bontasd) kérj papírt,hogy ha valami hatóság kéri tőled számon,hogy honnan van ez vagy az az alkatrész,akkor tudj mit mutatni...
2011. jún. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A VÉGLEGES kivonás az osztrák tulaj dolga miután közölted vele,hogy nem óhajtod forgalomba helyezni többé.

Az alkatrészként való elvámoláshoz a fénymásolt forgalmi is elég az adásvételi mellé.

2011. jún. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Saját magam akarom szétszedni,mert kell az enyémbe pár alkatrész,akkor is kell róla valami mert azt hallottam semmi dolgom vele.
2011. jún. 10. 12:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Azzal nincs gond ha Te szeded szét.

A papírozással annál inkább.

Ha "csak úgy" megveszed és szétszeded alkatrészvám megfizetése nélkül akkor bűncselekményt követsz el.

Azt meg kihasználná a kidobott csajod,az irigy haverod vagy a szomszéd és Rád hívják a vámkommandót akik előtt szorulsz ha csaltál.

Én meg ezt hallottam ...

2011. jún. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!